שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מחשבון משכנתא – מה הוא מחשב


brainsway
 
 

 

 


 

נטילת משכנתא הינה צעד כלכלי משמעותי אשר ישפיע רבות על עתידנו ועל מצבנו הכלכלי למשך שנים רבות. כאשר אנו צועדים לקראת נטילת המשכנתא צריכים אנו לבדוק ולבחון לעומק את כל התנאים המוצעים לנו בכל מסלולי המשכנתא על מנת לבחור במסלול המתאים, אך אין ספק שהפרמטר החשוב והמכריע הינו – כמה כסף נחזיר מידי חודש.  מחשבון המשכנתא יספק לנו את המידע העיקרי ויכוון אותנו בצורה נכונה ומושכלת למסלול המשכנתא האופטימאלי עבורנו.

 

כאשר אנו מחליטים לרכוש נכס, סביר להניח כי נאלץ להיעזר במשכנתא. חוסר ידע וחוסר הבנה בנושא המשכנתאות עלול לגרום לנו לשלם ביוקר – תרתי משמע. הבנקים למשכנתאות מציעים לנו מסלולי משכנתא רבים ושונים, מביניהם נאלץ לבחור את מסלול המשכנתא שיתאים לנו ביותר. הפיתרון האידיאלי ביותר הינו להיעזר במחשבון המשכנתא אשר יספק לכם שפע של מידע  יחסוך לכם זמן וכסף על ידי הפקת המידע שיסייע לכם בבחירת מסלול המשכנתא האופטימאלי עבורכם.

כיצד תעזרו במחשבון המשכנתא?

 

מחשבון המשכנתא יבצע עבורכם חישובים בהתאם לנתונים אשר יוזנו על ידכם. מחשבון המשכנתא מתוכנת כך שיוכל להעריך ולאמוד את ההחזרים החודשיים שתשלמו בעתיד בהתאם לסכום ההלוואה, הריבית, תקופת המשכנתא. על ידי לקיחה בחשבון את הפרמטרים המשפיעים על המשכנתא תקבלו הערכה כמעט מדויקת של התשלומים החודשיים או של תקופת המשכנתא. למחשבון משכנתא מקצועי: www.MyMortgage.co.il


כיצד להשתמש במחשבון המשכנתא?

 

הזינו את הנתונים הבאים:

 

גובה המשכנתא – גובה הסכום שנלקח כהלוואה מהבנק בהתחשב במחיר הנכס, סכום ההון העצמי שבידיכם וההוצאות הנלוות הנוספות לרכישת הנכס. הריבית – הריבית המבוקשת במסלול המשכנתא הרלוונטי. תקופת ההלוואה – התקופה בה תשלמו את ההחזרים החודשיים (שנים או חודשים)

 

בהזינכם את הפרמטרים הבאים, או חלקם, תוכלו "לשחק" עם מחשבון המשכנתא ולקבל מספר נתונים שיסייעו לכם להחליט באיזה מסלול משכנתא לבחור. כאשר תזינו את סכום ההלוואה, הריבית ותקופת ההלוואה – תוכלו לחשב את סכום ההחזר החודשי שתשלמו מידי חודש. כאשר תזינו את סכום ההלוואה, הריבית וסכום ההחזר החודשי אותו אתם מעוניינים להחזיר, יחשב בעבורכם מחשבון המשכנתא את תקופת ההלוואה בחודשים או בשנים.

 

תוכלו לחשב גם את סכום הריבית שיתווסף לקרן ההלוואה. כמובן, שסכום הריבית מושפע באופן ישיר מגובה ההלוואה ותקופת ההלוואה, וככל שההחזרים החודשיים גבוהים יותר, תתקצר תקופת ההלוואה והריבית תרד. בסיועו של מחשבון המשכנתא תוכלו לגשת לבנק מוכנים, דבר שיחסוך מכם זמן רב וימנע מכם לבצע צעדים אשר יכשילו אתכם בעתיד.
כמו כן תוכלו לבחור במסלול המתאים לצרכים שלכם, קיימים מסלולים של משכנתא צמודת מדד, צמודה למט"ח, לפריים וכו'.

 

בחנו את הפרמטרים שקיבלתם וגבשו דעה, ואם הסתבכתם, גשו ליועץ משכנתאות חיצוני לבנק על מנת שיכוון אתכם למסלול המתאים לכם.  עם יועץ משכנתאות תוכלו להתייעץ באשר לכל תנאי המשכנתא, כמו כן, לאחר שישווה בין מסלולי המשכנתא ויתאים לכם את המסלול המתאים לכם ביותר, יוכל להתמקח עם הבנקים בענייני הריבית. 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה