שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מחשבון משכנתא – מחשבונים מתקדמים


מוטי מוטי
 
 

 

כמעט בכול אתר משכנתאות תוכלו למצוא מחשבון משכנתא סטנדרטי שבעזרת הכנסת כמה נתונים נותן צפי להחזרי המשכנתא. מחשבון משכנתא סטנדרטי הוא תוכנה שהכרתם ודאי זמן רב אך כיום יש סוגים מתקדמים של מחשבון משכנתא. מדובר במחשבון משכנתא שמאפשר לכם ליצור תכנית ותנאי משכנתא מועדפים עליכם. בעזרת מחשבון משכנתא מהדור החדש תוכלו אפילו לעשות חישוב כול הגורמים ממש כמו במחשב של הבנק וליצור תכנית החזר משכנתא אידאלית עבורכם ולהתמקח בעזרתה אל מול בנק המשכנתאות.

 

יכולות מחשבון משכנתא מתקדם

 

 בתוכנות מחשבון משכנתא מתקדמות שחלקן אף הפכו לאפליקציות בסמארט פון, ניתן להכניס נתונים כמו תמהיל ההלוואה, שכר נטו לחודש, וסכום ההחזר הרצוי וניתן לקבל בעזרת מחשבון משכנתא מתקדם אפשרויות ריבית, לפי ריביות המוצעות במשק שיתאימו לנתונים הרצויים לכם. כך אתם באים מוכנים אל הבנק עם הצעות המתאימות לכם ביותר. לאחר שקיבלתם מתוך מחשבון משכנתא מתקדם כמה הצעות מתוך הצעות שקיימות בשוק המשכנתאות, ניתן ללכת לבנק ולהתמקח על גובה הריביות ועל תנאי ההחזר.

 

חסכון משמעותי בעזרת מחשבון משכנתא

 

 מחשבון משכנתא מתקדם כזה הוא יעיל וחכם ויכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים לאורך זמן. הרבה מאוד אנשים לא עושים שעורי בית ומתייחסים להצעות הבנקים למשכנתאות כאל הצעות מוגמרות שלא ניתן להתווכח לגביהן, זה אינו נכון, גם לגבי תנאי המשכנתא ניתן להתמקח ולהשיג תנאי החזר משופרים יותר ובתנאים טובים הרבה יותר. משכנתא היא עבור רוב האנשים ההלוואה הגדולה ביותר שהם ייקחו בחייהם. החזר המשכנתא משפיע מאוד על מצבכם הכלכלי באופן יום-יומי ועל כן חשוב להלחם ולקבל תנאים אידיאלים למשכנתא ככול שניתן. מחשבון משכנתא רגיל או מתקדם יכול לעזור לכם להבין את התנאים טוב יותר, להיערך לקראת החזרי המשכנתא ולעמוד בהחזרים בצורה טובה וקלה וחכמה יותר. הלוואת משכנתא היא מוצב מורכב. רבים אינם מבינים את המרכיבים של הלוואת המשכנתא וכיצד היא בנויה, מחשבון משכנתא מקל על הבנת מרכיבי המשכנתא ועוזר לכם גם להתמקח אל מול הבנק וכך גם להגיע למצב שלא יהיה לכם קשה להחזיר את המשכנתא גם בתקופות טובות וגם בתקופות לחוצות יותר. מחשבון משכנתא בנוי כך שניתן להבינו גם ללא ידע קודם בתחום המשכנתאות והוא פשוט להבנה ולהפעלה. מומלץ וחשוב להשתמש בתכנת מחשבון משכנתא במהלך לקיחת הלוואת משכנתא ובמהלך החזר תשלומי המשכנתא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה