שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מחשבוני הלוואות עבור הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות


אמנון
 
 

 

האינטרנט עוזר לנו כאשר אנו באים לקחת הלוואות אקספרס או כל כל הלוואה אחרת. ניתן לאתר מידע רב בקלות וללמוד על נושאי ההלוואות השונים. כך למשל ניתן ללמוד מהן האפשרויות לקחת הלוואות חוץ בנקאיות או מה המשמעות בלקיחת הלוואות ללא ערבים על אופן חישוב הריביות ותנאי החזר ההלוואה.

יש באינטרנט אתרים רבים העוזרים לאנשים המעוניינים לקחת הלוואה לפנות בצורה מסודרת למספר חברות על ידי מילוי טופס קצר בו רושמים את פרטי הבקשה וממלאים מספר פרטים נוספים כמו האם יש רכב, האם יש בבעלות מבקש ההלוואה נכס (בית וכד') ופרטים אחרים. לאחר שליחת הטופס באמצעות אתר האינטרנט מגיע הטופס למספר חברות ממגזרים שונים הפועלות בתחום הלוואות חוץ בנקאיות ומציעות בין שירותיהן הלוואות אקספרס, הלוואות לעסקים, הלוואת למשכנתה ועוד.

החברות פונות חזרה למבקש ההלוואה ומחליטות האם לאשר לו את הבקשה להלוואה או לא. במידה והבקשה מאושרת יצטרך הלקוח לחתום על הסכם הלוואה ותוך זמן קצר יוכל לקבל את הכסף. לפני שחותמים על הסכם הלוואה עם חברה זו או אחרת כדאי למצוא אתר בו יש מחשבון הלוואות וכך ניתן ללמוד ולבדוק את האופציות השונות שחברות האשראי או חברות המימון הציעו ללקוח. מחשבוני הלוואות רבים נמצאים באתרים של חברות האשראי ובאתרים של הבנקים וכך ניתן להעמיק את ההבנה על אופי ההלוואה וההחזרים הכרוכים בכך.

למה משמש מחשבון הלוואה

מחשבון הלוואות כשמו כן הוא. המחשבון מאפשר למי שצריך לקחת הלוואה מסוג הלוואות אקספרס או הלוואות ללא ערבים מהירות לחשב מה גובה ההחזרים החודשיים העתידיים על הלוואה שלוקחים. באמצעות המחשבון ניתן לערוך השוואה מקיפה בין סוגי הלוואות חוץ בנקאיות ולאחר שמקבלים הצעות להלוואה ממספר גורמים, כמו הצעה מחברת כרטיסי האשראי, הצעה להלוואה מהבנק או הצעה להלוואה מחברת מימון כלשהי, מקלידים את הנתונים, מוסיפים את ערכי הריביות שחברות המימון מוסיפות וניתן לראות מהי ההצעה המשתלמת ביותר.

באמצעות מחשבון הלוואות ניתן לאמוד גם את תקופת ההחזר הרצויה. ככל שמחזירים את ההלוואה בתקופה קצרה יותר כך יחשבו חברות המימון ריבית נמוכה יותר מכיוון שהן יראו את כספן חזרה במהירות. לקוח המבקש הלוואות ללא ערבים מהירה יוכל לבחון באמצעות המחשבון מה יהיה ההחזר החודשי בהתאם למסלולי ההלוואות השונים ולבחון את כדאיות ההלוואה המהירה לעומת הלוואה רגילה מהבנק וכן לתכנן מראש את תקציב משק הבית כך שיוכל לעמוד בנטל החזר ההלוואה.

מחשבונים שונים

כדאי לשים לב כי באתרים שונים מופיעים מחשבונים שונים. לרוב נהוג להקליד במחשבון נתונים כמו סוג ההלוואה (לדוגמה הלוואה מהירה למימון שיפוץ בבית, הלוואת מימון לרכב וכו'), סכום ההלוואה המבוקש, מספר חודשים להחזר ההלוואה (בהתאם להלוואה ומקרו המימון ממנו לוקחים את ההלוואה, יש חברות שיגדירו ללקוח מהו משך זמן תקופת ההחזרה), וכמובן גובה הריבית. כאשר מקלידים את נתון הריבית יש לשים לב איך האתר מחשב את הריבית על מנת שלא לטעות בחישוב. בנק מחשב את הריבית על הלוואות באופן שונה מחברות האשראי וחברות המימון הפועלות בשוק האפור נוהגות לחשב את הריביות באופן שונה כאשר חלקן מחשבות ריבית שנתית ולא לפי ריבית חודשית כנהוג בבנקים ובחברות האשראי. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה