שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מי זקוק לשירותיו של יועץ פנסיוני


טל דרבוקה
מרקטינג פוסט - הנו מגזין לשיווק, פרסום ועשיית כסף באינטרנט המוביל בישראל. המגזין מחלק תכנים, קורסים, ספרים, ראיונות עם מומחים וכלים נוספים ללימוד והעשרה בתחום.
 
 
 

אנשים עובדים במהלך חייהם, מגיעים לגיל הפנסיה שהם כל כך חיכו לו, מקבלים את סכום הפנסיה שלהם, אך עדיין לא מצליחים להבין מספר דברים פשוטים, מדוע הפנסיה היא לא צפויה? מה צריך לעשות? מיהו סוכן הביטוח הזה שצץ פתאום? על מנת  שתדעו הכל, ריכזנו במאמר זה את כלל המידע על יועץ פנסיוני מקצועי, ואת הסיבות למה אתם צריכים אותו.

מדוע אני צריך יועץ פנסיוני?

כמה פעמים קרה לכם שהגעתם למצב שבו אתם שואלים את עצמכם מה לעשות? מחפשים הכוונה מסוימת בחיים? לא מעט קורה לאנשים שהם מגיעים למצב זה. מצב זה הוא מצב שכל אחד מאתנו צריך ייעוץ והכוונה, על מנת שנדע כיצד להתנהל בצורה החכמה ביותר בהמשך.

מה מביא לנו היועץ פנסיוני?

אותו היועץ מביא לנו המון ערך לפנסיה שאנו צריכים. כרגע ישנם המון חיילים העתידים להשתחרר, והם מגיעים לכנס שלם אשר מתעסק בשחרור מהצבא, ומסביר על החיים בתור אזרחים במדינת ישראל. אותם חיילים אשר יצאו מהצבא מסיבות מפתיעות, אינם מוכוונים, ואינם יודעים מה לעשות. לכן, יועץ פנסיונימביא לכם את מלוא הערך לפנסיה שלכם.

כיצד הפנסיה שלי מושפעת?

היועץ שלכם יוכל לתת לכם את העצה הטובה ביותר למשיכת כספי הפנסיה שלכם, וכיצד תוכלו להתנהל איתם בצורה הטובה ביותר. היועץ מסדר לכם את כלל החשבונות, את כלל הדברים שאתם צריכים, על מנת שתוכלו להתנהל ללא כאבי ראש מיותרים. משיכת כספי הפנסיה זוהי בירוקרטיה גדולה מאוד, וישנם המון מסלולים שבהם אנשים הולכים. במהלך הזמן שאתם מושכים את הפנסיה, אתם תקבלו שלל הצעות כיצד אתם רוצים למשוך את כספי הפנסיה שלכם, וכך אתם תתנהלו במהלך החודש, וכאן היועץ הפנסיוני מגיש לכם את עצתו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה