שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מיזוגים ורכישות


טירן מויאל

המאמר מוגש מטעם MVP Business חברת ייעוץ וליווי עסקי לחברות ואירוגנים, בין שירותי החברה ניתן למצוא הערכת שווי לחברות, ייעוץ פיננסי, מיזוגים ורכישות, ייעוץ שיווקי ועוד...

 
 

בעלי עסקים שמעוניינים לבצע מיזוגים ורכישות של עסקים קטנים,  גדולים או חדשים צריכים להזמין שירותיי ייעוץ פיננסי או ייעוץ ניהולי שיעזרו להם לנתח את כוחות השוק ולהגדיל את הרווחים.  תהליך של מיזוגים ורכישות יכול להיראות כתהליך פשוט,  אך חברה שלא תפעל נכון בעת רכישת חברה חדשה או מיזוג חברות יכולה להגיע לפשיטת רגל ולהפסדים. זאת בדיוק הסיבה שבעקבותה הוקמו חברות רבות שמציעות ייעוץ כלכלי בכל הקשור לתהליכי מיזוגים ורכישות או כל תהליך עסקי אחר.  

מיזוג חברות הוא תהליך של איחוד חברות לכל חברה יש אינטרס לביצוע האיחוד. האינטרסים השונים יכולים להיות צמצום התחרות בשוק,  הגדלת רווחים ועוד...

לפני תהליך מיזוגים ורכישות החברה צריכה לבדוק האם היא ערוכה למיזוג של חברה חדשה.

חברות ייעוץ כלכלי יעזרו לכם להשיג את מטרות התהליך בטווח זמן קצר ולבחון האם אתם מוכנים לתהליך מסוג זה ויבדקו לעומק את הדברים הבאים :

* האם החברה ערוכה פיננסית למיזוג חברה או לרכישה ?

* חברות ייעוץ עסקי יחסכו לכם זמן יקר,  במקום שתצטרכו לפנות אל האנשים הנכונים ולחפש אותם,  חברות הייעוץ יעניקו לכם את המידע המלא על הקשרים שאותם תצטרכו לעשות לפני המיזוג.

 *חברות ייעוץ עסקי יכינו את העובדים שלכם לשינויים ותהליכים חדשים בחברה שלעיתים נובעים מתהליכי מיזוגים ורכישות.

* חברות ייעוץ יעזרו לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי עבורכם כדי למזג חברות החל ממידע כללי ועד חוקים ותקנות שיש לדעת לפני ביצוע תהליך זה.

חברות אלה יהיו זמינות עבורכם לפני ביצוע הרכישה או המיזוג ולאחר מכן.  לעיתים הרכישה או המיזוג נעשים בקלות ולאחר מכן החברה מתחילה להיתקל בקשיים משום שהיא ניהלה נכון את התהליך.  כדי למנוע הפתעות ולדאוג להישג בטווח הארוך הזמינו כבר עכשיו את אחת החברות שמתמחות בשירותי ייעוץ ניהולי או שירותי ייעוץ פיננסי ותוכלו לקבל כלים שיעזרו לכם להתמודד מול התחרות הקשה שקיימת בשוק.  יש לפנות אל חברות הייעוץ דרך אתר אינטרנט או טלפונית ולקבוע פגישת ייעוץ שתפרט לכם מה הייעוץ כולל,  מה מטרותיו ומה תצטרכו לשלם בעבור זה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה