שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מימון לעסקים- המגזין במשבר


גבע בראט

גבע בראט

 
 

 

 

לעיתון היו מנויים רבים, ביניהם היו כמובן הורים רבים ובעלי מקצוע אשר עסקו בחינוך. לאט לאט הבחינה רונית שהתקציב שלה קטן. למרות החשש, היא ניסתה לעודד את עצמה והשתדלה לחשוב בצורה אופטימית.

כאשר שיתפה רונית את אחת מחברותיה הקרובות אשר הייתה כתבת לענייני עסקים לאמהות, הבהירה לה החברה כי אם היא חשה שיש בעיה אז יש בעיה. על משקל - "אם יש ספק אז אין ספק" הכתבת ייעצה לרונית כי למען כל חברי העיתון עליה לפעול בהקדם. "מדובר בעסק גדול ובעל ביקוש רב בציבור, עסק אשר מעסיק עובדים רבים ותורם למשפחות רבות. חבל שעסק כזה יפשוט את הרגל, הקדימי תרופה למכה" ייעצה החברה, ורונית, אשר סמכה עלייה, הגישה בקשה עבור מימון לעסקים מטעם המדינה.

מימון לעסקים- המדינה ערבה לך

רונית הבינה כי הלוואות בערבות המדינה ידרשו ממנה לעבור תהליך ארוך משום שבכדי לקבל הלוואות לעסקים, על העסק לעמוד בתנאים מסוימים. הסיבה לכך הינה שהמדינה אינה רוצה להשקיע את כספיה לחינם.  רונית הבינה זאת אך הייתה לה מספיק בירוקרטיה במסגרת המגזין שלה, לא היה לה רצון להתעסק עם כל המסמכים והגשת ההוכחות. כמו כן היא הבינה כי אם תגיש בקשה שגויה, תפסל הבקשה ותכנס לתקופת צינון. לרונית לא היה זמן לקבלת דחיות.

בכדי לעשות את הדברים בצורה הבטוחה ביותר, נעזרה רונית ביועץ מקצועי. בעזרת היועץ הוקל לה מעט. היועץ הסביר לה כי יגיש את הבקשה עבור קרן לעסקים קטנים או עבור קרן לעסקים בינוניים. "קרן תבור, קרן קורת ועוד רבות אחרות עשויות לתמוך בעסק שלך", הסביר היועץ המקצועי. הוא הבהיר לה כי לכל קרן יש את התנאים שלה- "חלק מהקרנות מחמירות יותר וחלק פחות אך התנאים שלהן נהדרים- הן ערבות לכ- 75% מגובה המימון ודורשות ביטחונות של כ-25% מהסכום. נוסף על כך הן ניתנות במהירות- תוך חודש ימים, וניתן להחזירן במהלך חמש שנים. מדובר בזמן רב כך שתוכלי להיות שלווה"

היציאה אל האור

 רונית הצליחה לקבל מימון לעסק, בעזרת הכספים אשר קיבלה במהירות על ידי מימון לעסקים מטעם המדינה, היא הצליחה לייצב את מצבו של העסק, להרחיבו ואפילו להביאו לרמת הצלחה גדולה יותר מבעבר. רונית שמחה על שהקשיבה לאינטואיציה שלה ולחברתה הטובה. לכבוד המצב הנהדר היא החליטה לערוך מסיבה לכל העובדים. מרביתם אפילו לא הבינו לכבוד מה המסיבה אך רונית וחברתה ידעו וזה הספיק. הם נפגשו בערב יום חמישי באחד מחדרי הישיבות אשר קושטו מבעוד מועד ושתו שמפנייה לכבוד התרחבותו של העסק ולמען הצלחתו בעתיד.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה