שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מסחר ב CFD- בוא תסחור גם אתה, זה כיף


מירב שמש

BeTrader - מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

 
 

 

שיטת המסחר הזו נקראת מסחר ב CFD. כיום, נהנים סוחרים רבים מסוג המסחר הזה והוא מהווה כשישים וחמישה אחוזים מנפח המסחר במדינות המתוקנות ברחבי העולם.

אכן, מדובר בהשקעה נוחה ומשתלמת. שמו העברי של המסחר הינו חוזה הפרשים והוא נעשה במניות, מדדים, מט"ח וסחורות. החוזה מתבצע בין שני אנשים אשר קובעים מלכתחילה את ערכו העתידי של הסחר.

מסחר ב CFD- הטמפרטורה והאחוזים בעלייה.

במקרה בו תסחרו במסגרת חוזה הפרשים לא תיהנו מבעלות על המניות והמוצרים אך תוכלו להרוויח במידה והמנייה תעלה. במצב של עלייה באחוז מסוים יעלה גם חוזה ההפרשים באותו אחוז במדויק. תוכלו לסחור במשך כל שעות היממה ולהיעזר במערכת משוכללת אשר נקראת Dealbook360. נערכת זו שייכת לברוקר הגדול שלGFT . המערכת כוללת ניתוח טכני וכן אפליקציות מסחר.קיימים סוחרי מסחר שונים בשוק, ביניהם מסחר במטבע חוץ. מסחר במט"ח יכול להתבצע בצורה עצמאית. מסחר עצמאי מהווה שיטה רווחת מאוד בקרב הציבור, הוא קיים בכל העולם. בעזרת חבר בבורסה תוכלו לחסוך לעצמכם את תשלומי העמלות הגבוהות אשר נלוות למסחר. כמו כן תקבלו שירות מקצועי ואישי.

לא כולנו מבינים במסחר בבורסה, אך אין הדבר צריך למנוע מאיתנו להשקיע באופן נבון. במידה ואתם רוצים להשקיע אך אינכם מבינים רו חסרי זמן בכדי להתעניין לגבי  מערך הכוחות בשוק, תוכלו להשקיע במסחר מסוג CFDאשר לא ילחיץ אתכם. נוסף על כך תוכלו להיעזר בבעל מקצוע בעל ניסיון וותק בתחום המסחר. יועץ השקעות יועיל לכם באופן רב. הוא יקשיב לכם, לרצונותיכם ויתאים את סוג וסגנון המסחר שלכם לאופייכם.

קרן אור למסחר

תוכלו להשקיע בקרן הגידור אומגה סל. כל זאת על ידי סכום מינימאלי של חמש מאות אלף שקלים. ניתן לסחור בקרן זו בעיקר במסגרת אג"ח, מניות וסחורות. גם קרנות גידור אינן מצריכות לקיחת סיכונים גדולים. הקרנות הללו נזילות ומנוהלות בצורה שקולה ואחראית. במידה ותבחרו להשקיע בצורה זו תקבלו עדכון שוטף לגבי שווי התיק, הרכב תיק ההשקעות וחלקכם האישי בהשקעה.

מסחר ב CFDמאפשר למשקיעים רבים להשקיע באופנים שונים ולהרוויח סכומים שונים ללא לקיחת סיכונים גבוהים. לא מעטים הם האנשים אשר רוצים להשקיע אך מפחדים להפסיד את כספם. במקרה המסחר, אין פה "שחור או לבן" תוכלו להתאים את הסחר שלכם לאופייכם, לצורת חייכם ולרצונכם. תוכלו לדרוך בעולם המסחר, ללכת בו אך לא לרוץ ולקצור רווחים אשר ישפרו את רמת חייכם ויוסיפו לכם עניין ותשוקה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה