שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מסחר באמצעות אינטראקטיב ברוקר


אמנון
 
 

כל סוחר במניות שעוסק בתחום מסחר בבורסה מחפש את הדרך להפוך את המסחר לפשוט וקל יותר. כך שהוא יוכל לסחור בקלות ובמהירות רבה מכל מקום ומכל זמן. וכן מחפש את הדרך להוזיל את העלויות שעליו לשלם לצורך ביצוע המסחר.

למה זה בכלל עולה?

ראשית יש לציין את הסיבה בגינה מסחר בבורסה עולה לנו כסף.  אז כך. הבורסה הינה מקום מסחר המאפשר מסחר אך ורק לחברי בורסה. חבר בורסה הינו מוסד פיננסי שעומד בקריטריונים השונים שהבורסה מציבה ולכן יש לו את האישור לסחור במניות בבורסה. אז אם לאזרח הפשוט יש רצון לסחור בבורסה בעצם אין לו גישה חופשית לזירת המסחר. כי הוא אינו נחשב לחבר בורסה. בשביל לסחור בבורסה הוא יהיה חייב לפעול באמצעות חברה שתייצג אותו.

פונים לברוקר

בדיוק בשל כך יש לפנות לברוקר שהוא זה שמייצג אתכם בבורסה. הברוקר הוא גוף פיננסי שיש לו האפשרות לסחור בבורסה. הוא חבר בבורסה ומספק את האפשרות לסחור באמצעותו ולבצע מסחר במניות בבורסה. כאשר אתה פונה דרכו הברוקר רוכש בשמך את המניות אותם אתה מעוניין לרכוש ומוכר את ניירות הערך אותם אתה מבקש למכור. כאשר עבור כל פעולה שהוא מבצע עבורך הוא גובה עמלה. יש פעולות שונות והחיוב הוא שונה. יש הגובים עמלה מהמוכר ויש שגובים מהקונה. כל מקרה ועסקה לגופה.

ברוקרים ישראלים

יש כעשרים וחמישה ברוקרים ישראליים שיש להם את האפשרות לייצג אותך בזירת המסחר העולמית ולבצע עבורך מסחר במניות. כאשר הנך פונה לבחור ברוקר יהיה עליך לבחון את העמלות השונות ואת ההבדלים בין הברוקרים השונים בשביל להחליט מי מבינם מספק לך את השירות במחיר נמוך יותר. לכל עסקה יש עמלה שונה. יש לבדוק מהם העמלות לסוג הפעולות אותם אתם מתכוננים לבצע באמצעות הברוקר.

ברוקר זר

אמנם אינכם חייבים להיות מוגבלים ולסחור אך ורק באמצעות ברוקר ישראלי. ניתן בהחלט לסחור באמצעות ברוקר זר. אינטראקטיב ברוקר לדוגמה הינה חברה זרה שמספקת שרותי ברוקאז' גם לישראלים. את הסחר באמצעות החברה ניתן לבצע באמצעות פתיחת חשבון באתר הרשמי של החברה והגדרת הנתונים שלכם למסחר. אך יש לדעת כי אופציה זו מתאימה רק למי שיכול להסתדר עם מערכת באנגלית. שאם לא כן יהיה עליכם לפנות דרך חברה ישראלית.

חברה ישראלית

חברות ישראליות שונות מציעות אפשרות גישה בעברית למערכת המסחר של אינטראקטיב ברוקר. והן גובות בעבור כך עמלה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה