שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מסחר בבורסה – כל מה שרצית לשאול


אמנון
 
 

אהוד עבד יחד עם יניב מזה כחמש שנים. במהלך השנים הללו נרקמו ביניהם יחסים אישיים מעבר לעבודה עצמה והם הפכו לחברים ממש. אהוד ויניב היו עובדים באותה המחלקה באותה החברה רק ששניהם לא היו מרוצים מן העבודה שלהם. אהוד גילה ליניב שהוא התחיל קורס מסחר בבורסה בערב, און ליין מול המחשב, מה שגרם ליניב לגחך ולהגיד לו שהוא מבזבז את הזמן שלו. לאחר שנה כשאהוד כבר סיים את הלימודים שלו לאחר חצי שנה ועשה מסחר עצמאי בבורסה עוד חצי שנה הוא החליט לעזוב את העבודה שלו. בשלב הזה יניב כבר ממש לא צחק עליו...

רבים פונים לכיוון הזה

מסחר במניות או בכל מכשיר אחר הוא משהו שמלהיב לא מעט אנשים, ורבים רוצים להיות חלק מזה ופשוט לעשות כסף. מנגד יש לא מעט אנשים שטוענים שמדובר על הימורים, וכל אחד כזה מכיר כמובן כמה סיפורים על אנשים שעשו מסחר עצמאי בבורסה ונפלו בגדול. זה נכון שמי שנכנס לתחום בלי ללמוד כלו הוא מהמר, אבל מי שלומד את התחום, ויודע איך לנתח נתונים כמו שצריך, וכמובן עושה את צעדיו בזהירות יכול להגיע למשכורת ואף לרווחים יפים מאוד. בשביל זה צריך ללמוד את התחום כמו שצריך וצריך לעשות את זה אצל מישהו שיודע מה הוא מלמד.

איפה לומדים?

מסחר בבורסה לומדים רק אצל הטובים ביותר! זו יכולה להיות מכללה בעלת שם שמעבירה את הקורסים הללו, וניתן לעשות קורס של מתחילים ואט לאט להתקדם ולהגיע למצב בו עושים קורסים מתקדמים, ניתן ללמוד מסחר במניות או בכל מכשיר אחר בשיעורים פרטיים אצל המורה בבית או שהוא מגיע, והדבר הטוב ביותר הוא ללמוד און ליין. כמובן שצריך ללמוד במקום מורשה, מקום שיש לו ניסיון ומאפשר לימודים און ליין, ואפשר ללמוד שיעור פרטי דרך הרשת גם כן. כל מה שצריך הוא מחשב, אינטרנט וכמובן גישה לאינטרנט וליישומים שיש בו.

למה דווקא היום?

מסחר בבורסה הוא משהו שכל אחד יכול ללמוד, וכל אחד יכול גם להרוויח ממנו לא מעט אם רק יעשה את הדברים בצורה נכונה וזהירה. היום יש תוכנות מחשב ואתרי אינטרנט שיודעים לנתח נתונים בזמן אמת, תוכנות שיודעות לתת דו"ח מצב בכל עת, ויש כמובן גם אפליקציות שונות לנייד בהן ניתן להשתמש, אפליקציות שגם מספקות התראות על דברים רלוונטיים שקורים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה