שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מסלול חיסכון אישי לילדים – מינימום הוצאות, מקסימום תשואה לכסף שלכם


אמנון
 
 

אם גם אתם שואפים לפתוח תוכנית חיסכון לילדים בה ההוצאות מינימליות והתשואות מקסימליות – הגעתם למאמר שיסלול לכם את הדרך למטרה זו. כאן נלמד כיצד להשקיע כמה שפחות ולקבל כמה שיותר, ואת הטוב ביותר עבור הילדים שלנו. שלא תטעו: ישנם לקוחות שעשו ממש חזרות גנרליות עם הנשים שלהם לגבי הגעה להון עצמי גבוה לפני שהם בכלל חשבו בכיוון של גידול ילדים, והם הכינו הרבה מאד כסף שנשפך על התוכנית, אך בשל היעדר ידע בסיסי בכלכלה הם התאכזבו מתשואות נמוכות וצמיחה אטית בתוכנית. אתם תלמדו כיצד עם חוסר במשאבים תוכלו להפיק מרגליות מהתוכנית שלכם.

מחשבון חיסכון – הכל מתחיל ממנו

מחשבון חיסכון הוא כלי יעיל שמספקות חברות החיסכון עבור ילדים, שהן, למעשה, בתי השקעות בסדרי גודל שונים. המחשבון מספק לכם מידע חישובי אודות הזמן (בשנים) וגובה ההפקדה הכספית הנדרשת לשם הגעה למטרה מסוימת שאתם צריכים לפרוט. לדוגמה: מטרתכם – שהילד יוכל לרכוש דירה בכוחות עצמו.

תצטרכו לשערך מחיר של דירה בישראל באזור אותו אתם מייעדים, לשערך אותו לתקופה בה הילד שלכם כבר יקבל החלטות כלכליות לבד (בהנחה שהילד רק נולד, מדובר ב- 22-25 שנים מהיום), ולהזין פרק זמן במסגרתו תהיו מעוניינים לחסוך לילד שלכם. המחשבון מנבא באופן אמין מהן סך יחידות הכסף הנדרשות למימוש התוכנית במועדה. לחילופין, אתם יכולים לבוא עם הכסף שאתם מוכנים לתת, והמחשבון ינבא בתוך כמה זמן הוא יגדיל את עצמו לרמה של רכישת דירה עבור הילד. כמובן שבמקרה הספציפי הזה צריך להכין לא מעט כסף, או להפריש כל חודש באמצעות המשכורת.

נוסחת הפלא לאיתור חברת חיסכון אישי אשר אצלה החיסכון מהיר במיוחד

הנוסחה לאיתור חברות המספקות מסלול חיסכון אישי הידועות כמהירות בתשואה הכספית שלהן אומרת כך: צריך לשאול, עוד בטרם חתמתם על המסמך הראשון בחברה – כלומר במעמד ההתעניינות הראשונית בשירותיה, מהי התשואה הממוצעת בחברה ומהי התשואה החציונית. תשואה ממוצעת יכולה להיות חודשית, רבעונית או שנתית. היא מציינת כמה כסף הלקוחות – כקבוצת הון אחידה בחברה – עשו במסגרת חברותם בה.

הנתון הממוצע, כנתון סטטיסטי קבוצתי, לא אומר כלום על האינדיבידואל החבר בחברה הזו, אבל כן מעיד על החוזק של החברה, וחברה חזקה כלכלית היא הבסיס שלכם לבחירת תוכנית חיסכון לילדים משורותיה. התבוננות בתשואה החציונית תהיה לכם לעזר רב בהרבה, שכן נתון זה נדלה בעמל רב יותר, על סמך עיון בכל חשבונות החברה ושליפת התשואה האמצעית בערכה ביחס למכלול הלקוחות. הכי טוב להירשם לשירות בו התשואה החציונית והממוצעת צמודות זו לזו, וגם גבוהות ביחס לנעשה במשק.

כאשר גיליתם כי במסלול חיסכון אישי כלשהו קיים פער גדול לטובת התשואה הממוצעת, או כאשר יש שוויון בין התשואות אבל הן נחשבות מאד נמוכות בהשוואה לשוק, מומלץ לא להירשם לאותה תוכנית.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה