שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2518
מאמרים: 7559
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מצלמת אבטחה שבטוח תעזור לכם


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

מצלמת אבטחה

ישנם מקרים מצערים רבים מדי שנה של פגיעה באנשים וגם רכוש על ידי גורמים שלא נתפסו בסופו של דבר ולא הועמדו לדין. ברבים מהמקרים הללו חוסר בראיות כמו גם בעדות ראייה מביאים לכך שלא ניתן למצות את הדין עם הפולשים והמפגעים השונים, כך שהם ממשיכים בדרכם הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות כאלו ואף למנוע אותן היא שיהיה מקור מהימן לעדות ראייה, מה שניתן להשיג בקלות עם מצלמת אבטחה. מיקום נכון של מצלמות מסוג זה יכול לא רק לעזור להביא לדין פושעים, אלא אפילו למנוע מהם לבצע את זממם במקומות שונים.

מדוע צריך מצלמת אבטחה?

רובנו רגילים לחשוב על מצלמת אבטחה שממוקמת בצורה אסטרטגית במבנים ציבוריים, מוסדות שונים ובתי עסק. אמנם זה נכון שאלו המקומות הנפוצים ביותר להתקנה של מצלמת אבטחה, אך היא לא בלעדית עבורם. כיום כל אדם יכול להתקין מצלמת אבטחה בביתו, רכבו וכל אזור אחר שהוא רוצה להגן עליו במשך היום. באופן הזה, מצלמת אבטחה לוכדת ומתעדת את כל העוברים והשבים ובמקרים חריגים של פלישה, פריצה או פגיעה – ההקלטה שלה יכולה לשמש כראיית מפתח נגד הגורמים העוינים.

בחירת מצלמת אבטחה – ביטחון בהתאמה אישית

יש כיום מגוון גדול של מצלמות שנועדו לצורכי ביטחון שניתן להתקין במקומות שונים ברחבי מבנים, מחוצה להם וגם בתוכם. התפקיד הראשוני והחשוב של כל מצלמת אבטחה הוא השימוש בה כאמצעי התראה שמונע מפולשים להיכנס ברגע שהם מבחינים בה. מעבר לכך, מצלמת אבטחה יכולה להיות מחוברת למוקד ביטחון ובעת הצורך לאפשר לאנשי הביטחון להגיע למקום האירוע ולמנוע בעיות.

בנוסף, ניתן להתקין מצלמת אבטחה שמקליטה קול – מה שמחדד את ההקלטה ומאפשר לזהות אנשים בצורה יעילה יותר. ישנן גם מצלמות עם חיישנים מיוחדים שקולטים תנועה, מה שגורם להקלטה אוטומטית של המתרחש סביב המצלמה ומשפר את היעילות שלה במקרים של פלישה או כל פשע אחר.

מצלמת אבטחה מקנה תחושה של ביטחון, משמשת כאמצעי התראה ויכולה למנוע פשעים רבים. התקנה של מצלמה מסוג זה חיונית עבור בתים פרטיים, עסקים וכן מבנים ציבוריים בהם יש תנועה ערנית בשעות היום ושקט במהלך הלילה שדורשים השגחה ואבטחה כפי שהמצלמה מאפשרת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה