שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

משיכת מזומנים בתשלומים


אמנון
 
 

מה עושים אם שגרת היום יום כוללת חשבונות רבין ומגוונים ועל הדרך גם צצו כל מיני הוצאות לא מתוכננות? נכנסים למינוס? פונים לחבר? זוכים בלוטו? ובכן התשובה לכך הרבה יותר פשוטה וכל שצריך הוא לבחון את פתרונות האשראי החוץ בנקאים של חברת Cal. בין הפתרונות השונים ישנה אופציה שמציעה למשוך מזומנים מבלי שיתעורר החשש שהמסגרת של העובר ושב לא תתמוך במשיכה שכזו וגם לא שיתעורר חשש לגבי החיוב המידי כך שניתן גם לקבל את הכסף הרצוי וגם לסדר את החוב במתינות.

עכשיו ואח"כ

מדובר על תוכנית משיכת מזומנים בתשלומים. כלומר מושכים עכשיו, משלמים אח"כ לפי הקצב שלכם. התוכנית פורסת את הסכום לסכומים נמוכים, ביעדים מוגדרים ולפי התנאים שמצוינים ב"תוכנית תשלום עדיף", (מפורט בהמשך). באופן שכזה גם ניתן ליהנות ממוזמנים, גם להימנע מחריגה בחשבון וגם ניתן לדעת באופן מסודר מהו גובה הסכום שחויב בכרטיס בכול חודש עקב המשיכה. כלומר מדובר על שילוב של רווח, קלות וסדר.

דגשים

תוכנית זאת תקפה רק עבור משיכת מזומנים ממכשירים שהם אוטומטים והם נמצאים בארץ ולא מחוצה לה והיא אפשרית רק עבור מי שהונפק לו כרטיס על ידי חברת Cal. ניתן להצטרף אליה דרך שירות און לין באינטרנט או לחלופין דרך מענה אנושי במספר *3338 בכול שעות היממה. התוכנית אינה כרוכה בתשלום, אך כן כרוכה בקריאה וחתימה על התקנון. בנוסף יש מגוון הטבות נוסף בתחום ומדובר על אופציות שונות של הלוואות Cal, הלוואות אקספרס וכדומה. 

עיניים פתוחות

אשראי חוץ בנקאי הנה האופציה המועדפת כיום הם מפאת הנוחות והקלות והן מבחינת האופציות, ההטבות והמהירות. כך שכיום ניתן להימנע מפנייה אל הבנק ולמצוא שלל סוגי אשראי חוץ בנקאי. על מנת לא לחטוא לעבר הלוואות אקספרס מסוכנות, יש לעבור על תוכנית תשלום עדיף. תוכנית זו עוזרת לנהל את ההוצאות בנוחות ובקלות וזאת ע"י הצצה בטבלת מדרגות תשלום עדיף כך שניתן להתנהל יותר נכון, תוך התחשבות במצב הנוכחי ובמקביל תוך כדי הסתכלות קדימה.

 רגע לפני

רגע לני שפונים להרוויח מהאופציה של הלוואות Calיש לוודא מספר פרמטרים וזאת על מנת לוודא שמודבר על גישה נכונה, על בחירה מושכלת של הלוואה. מדובר על חמישה קריטריונים שביחד מעניקים תמונה כנה לגבי הכדאיות שבלקיחת הלוואה. באופן שכזה כל אחד צריך להגדיר לעצמו כמה כסף הוא באמת צריך, האם ישנו פרמטר של גמישות באשראי, האם ההלוואה מאפשרת שליטה על ההחזר הכספי, מהן הדרישות של לקיחת ההלוואה וכדומה. על מנת לבצע זאת נכון יש להסתכל בחוזה, לעבור על כל הסעיפים ואף להתייעץ עם יועץ של החברה כאשר מתעוררת שאלה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה