שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

משרדים להשכרה במרכז – הפקקים שיכולים לעשות את ההבדל!


איציק דר
 
 

ישנם בעלי עסקים רבים ובעלי מקצועות חופשיים שכל הפעילות שלהם או לפחות רובה מתבצעת ממשרד. משרד יכול להיות משרד בבית מה שחוסך לא מעט כסף על הוצאות משרדיות כמו שכר דירה, מיסים וכדומה, אך עדיין רבים מחפשים לשכור משרד מחוץ לבית בכדי להרגיש שהם יוצאים מהבית כל יום בשביל לעבוד מה שמכניס אותם יותר לעבודה, ובשביל להיראות ללקוחות שלהם רציניים יותר ומקצועיים יותר. אם אתם גרים במרכז ומחפשים משרדים להשכרה במרכז כדאי שתזכרו את בעיות הפקקים והחנייה.

פקקים

משרדים להשכרה במרכז כמו גם משרדים למכירה בתל אביב הם בדרך כלל דרך טובה להרשים לקוח ובכלל, אזור המרכז הוא אזור עסקי פעיל מה שיכול להביא עוד ועוד לקוחות, אך אם אנו מחפשים משרדים להשכרה במרכז הפקקים צריכים להיות חלק מהשיקול שלנו בבחירת משרד זה או אחר להשכרה גם מצדנו, כשכל בוקר נצטרך לנסוע בפקקים ולהגיע מאוחר או לחלופין לצאת מוקדם יותר, וגם מצד הלקוחות שיגיעו אלינו עייפים ועצבניים מה שבטוח לא יעשה טוב לעסק שלנו ולסיכוי לסגור עימם עסקה, שלא לדבר על זה שיש לקוחות רבים פוטנציאליים שמיקום המשרד יכול להרתיע אותם מלהגיע אליו

חנייה

בעת חיפוש משרדים להשכרה במרכז יש לקחת בחשבון גם את בעיות החנייה שישנם באזור זה במידה ואנו לא לוקחים משרדים להשכרה שמגיעים עם חנייה פרטית בחוזה בין אם זה ברחוב מחוץ למשרד ובין אם זה מתחת לבניין או בחניון מוסדר. בעיות חנייה אף הן עלולות להרתיע את הלקוחות הפוטנציאליים שלנו או הלקוחות שכבר קיימים אצלנו, ועלולות גם "להוציא לנו את הרוח מהמפרשים" בכך שכל פעם נצטרך לחפש לנו חנייה ולשלם עליה בסופו של דבר סכומים לא מבוטלים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה