שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

מתי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?


אבי ביטון
 
 

 

 

הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות רעיון לתשלום עבור כל הוצאה בלתי צפויה אשר חורגת מהמסגרת שהבנק בו אתם מנהלים את החשבון העניק לכם אפשרות להלוואה. במסגרת זו אתם יכולים לשלם את ההלוואה בתנאים נוחים ולקבל טווח מסוים אשר בו תוכלו לעשות שימוש בכסף ועם זאת עדיין לעמוד בהחזרי התשלומים בלי לחץ.
 
אם בעבר היו מציעים לקחת הלוואה חוץ בנקאית רק למקרי חירום היום ניתן לראות כי הגופים הפיננסים השונים מפרסמים את לקיחת הלוואה חוץ בנקאית כדרך למימון כל דבר שרק רוצים ואפילו חופשה, הפרסום הזה הפך את ההלוואה החוץ בנקאית לזמינה ונגישה יותר לכל צורך שנוצר ואין אפשרות לממנו בדרכים הרגילות.
 
הלוואה חוץ בנקאית נוחה
 
חשוב לזכור כי באם לקחתם הלוואה חוץ בנקאית יהיה עליכם להיערך בהתאם ולמצוא דרכים לממן את ההחזר מידי חודש שכן עבור הבנק שלכם ההלוואה הזו יורדת מחשבון הבנק כהוראת קבע לכל דבר ועניין ובאם לא יהיה לכם מספיק כסף לממן את התשלום החודשי הבנק ימהר להחזיר את הוראת הקבע הזאת במידי.
 
ישנן הלוואות חוץ בנקאיות נוחות מאוד אשר לפי התכנית המוצעת בהן אתם מקבלים את הלוואה כעת אך ההחזר על ההלוואה נעשה רק כעבור חצי שנה ממועד לקיחת ההלוואה וכך יש אתם מקבלים את הכסף אך יש לכם תקופה של שקט ללא צורך להחזיר את הלוואה אלא זמן טוב להתארגנות כלכלית מחודשת ונכונה.
 
הלוואה או צמצום בהוצאות?
 
באם תלכו ליועץ פיננסי יתכן ולאחר שהוא יבדוק את רמת ההכנסה שלכם למול ההוצאות השוטפות הוא לא ימהר להציע לכם לקחת הלוואה כדי להתמודד מול המצב הכלכלי הבעייתי אלא יפנה אתכם לאפיק של צמצום בהוצאות החודשיות או לחילופין להגדלת ההכנסה בדרכים יצירתיות או בשינוי מקום העבודה הנוכחי.
 
במצב כלכלי בעייתי רעיון הצמצום של ההוצאות הרבה יותר ריאלי מלקיחת הלוואה שתעמיס עוד הוצאה נוספת על הקיים עם זאת, במידה ולוקחים את ההלוואה לשם פתיחת עסק חדש ומבטיח או כניסה לשותפות רווחית הרי זוהי אופציה נכונה כלכלית.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה