שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ניהול כספים פרק ב'


ינאי אמיר

משרד רואה חשבון ינאי אמיר מעניק שירותי חשבונאות ומיסוי.

הקמת סטארט אפ

 
 

בפרק הקודם דנו בשיטות לניהול כספים כגון בנייית תקציב, בניית תזרים מזומנים, ותמחור מוצרי העסק. בפרק זה ננסה לפרט נושאים שונים אשר עשויים לסייע לכם בניהול כספים בעסק. ראשית זכרו את כללי הזהב הם עשויים להפוך לכם את העסק למצליח ומשגשג

כלים נוספים לניהול כספים בפעילות עסקית, המשך:

4. ניתוח מגזרי פעילות בעסק - עסקים רבים כוללים מספר מגזרי פעילות, כך שתמונה כוללת של כלל המגזרים עשויה ללמד אותנו על פעילותו של העסק בכלל אך אינה מסייעת לנו לבין את תוצאות כל מגזר פעילות. יתכן ויישנם מגזרים רווחים וישנם מגזרי פעילות מפסידים, אל אף שבדוח רווח והפסד החברה מציגה רווחים, ניתוח מעמיק עשוי לקנות לכם כלים להבנה כיצד להתמודד עם מזגרי פעילות מסויימים לצורך התיעלות או סגירת פעילות מפסידה.

5. התנהלות מול בנקים - לא מעט פעמיים משא ומתן עם הבנק עשוי להוביל להפחתת הוצאות המימון בחברה ואף לשיפור האשראי הניתן לחברה, לכן רצוי לברר עם בנקים שונים מהם התנאים אשר הם מעוניינים להעניק לכם אם תהיו לקוחות שלהם ובמידת הצורך אל תפחדו להחליף בנק, החלפת בנק עשויה להטיב עימכם ועם העסק שלכם ולהוזיל לכם עלויות מימון.

6.ניתוח תוצאות דוחות החברה - נתחו את דוחות החברה, יש המון כלים אשר עשויים לסייע לכם לנתח את תוצאות החברה ולהבין טוב יותר את משמעות הפעילות בחברה, לעיתים נראה שלחברה אין בעיות תזרים אך בעיון רב על תוצאות הדוחות ניתן לראות כי חל גידול מהותי באשראי אותו נוטלת החברה, זהו עשוי להיות סממן מהותי אשר נדרש לתת עליו את הדעת טרם תהפוך החברה לחדלת פירעון. קיימים מספר רב של כלים לניתוח דוחותיה של החברה השתמשו בהם, אתם עשויים ללמוד המון על החברה שלכם.

7. הפעילו בקרות לניהול העסק - הקימו בקרות אשר עשוייות לסייע לכם בזיהוי מגמות בעסק לצורך מתן מענה בזמן

ניהול כספים הינו הליך מורכב, לכן בעסקים בעלי פעילות מהותית ראוי למנות בעל מקצוע איכותיובעל נסיון רב בתחום, בדרך זו תוכלו להשיג שקט באופן ניהול כספי העסק שלכם ותוכלו להיות פנויים לנהל את העסק.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה