שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ניהול תיקי השקעות בבית השקעות מוביל


אמנון
 
 

כמעט כל משקיע מתחיל מתמודד עם השאלה האם לנהל לבד ובאופן עצמאי את תיק ההשקעות או האם להפקידו בידיו של מנהל השקעות. כדאי לדעת כי ניהול תיקי השקעות בבית השקעות מקצועי ומוביל מעניק למשקיע יתרונות רבים ולכן יש לשקול היטב ולעומק את הנושא ולקבל החלטה נכונה. כאשר פונים לעזרת בית השקעות מגדל שוקי הון או בית השקעות מוביל אחר נהנים ממענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מניסיון עשיר, מצוות מומחים מקצועי הכולל בין היתר מנהלי השקעות, יועצי השקעות, אנליסטים וכלכלנים ובמיוחד זוכה המשקיע לשקיפות מלאה ולניסיון מצטבר אשר נדרש להצליח בשוק ההון.

מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר

ניהול תיקי השקעות באופן עצמאי אפשרי אך אינו מתאים לכל אחד. יש לזכור כי ניהול ההשקעות מתבצע לאורך כל שעות היום באמצעות מגוון כלים ומכשירים ויש לעקוב באופן תדיר אחרי התנודות בשוק ההון, לנתח במקצועיות את הנתונים הרבים שרלוונטיים לאפיקי ההשקעה השונים, יש להקשיב לשמועות ולנתח אותם היטב על מנת לקצור רווחים מהירים ולנצל הזדמנויות ויש לפעול תוך שיקול דעת מקצועי ולא לתת לרחשי הלב להסיט את תשומת הלב או לשנות שיטות השקעה שמוכיחות את עצמן לאורך זמן.

ניהול סיכונים

חשוב כי כל משקיע בשוק ההון יבין כי מדובר בהשקעות בעלות סיכון ברמות שונות. אין קסמים בנושא ורק עבודה שיטתית, איסוף מידע מסביב לשעון וניתוח מקצועי של השוק מאפשר לקצור רווחים וליהנות מתשואות חיוביות. משקיע עצמאי עלול לקבל החלטות שגויות שעולות לו בהפסדים כואבים. מנהלי ההשקעות נמצאים תחת פיקוח ובקרה והם מבצעים את ההשקעות במשנה זהירות ורק לאחר בדיקות רבות וייעוץ מקצועי של יועצים ואנליסטים בתחום ההשקעות ושוק ההון. לכן, בית השקעות מגדל שוקי הון ובתי השקעות מובילים אחרים מצליחים להתמודד עם משברים כלכליים ולאורך זמן הם מפגינים ביצועים מרשימים. חשוב לדעת כי בית השקעות גדול נהנה מחוסן כלכלי חזק אשר מאפשר לו לצלוח גם תקופות קשות וביכולתו לרכוש נתונים ומידע אשר מאפשרים לו למזער את הסיכונים בהשקעותיו השונות.

קבלת החלטות מקצועית

משקיע עצמאי מקבל החלטות לבד ולכן עלול לערב החלטות רגשיות שעלולות לגרום לו להפסדים. מנהל השקעות בבית השקעות אינו יכול לנהוג כאוות נפשו והוא מחויב לבית ההשקעות, למדיניות השקעה שמוכיחה עצמה לרוב לאורך זמן ארוך וכן הוא מחויב לתקנים ולנהלים במקום עבודתו, וכמובן שהוא מחויב ללקוחות ולכן נמצא תחת פיקוח ובקרה תמידיים. מנהל ההשקעות מספק מענה מקצועי ללקוחותיו ויכול לקבל החלטות לאחר ייעוץ של אנליסטים ממחלקת המחקר בבית ההשקעות. משקיע עצמאי מסתמך על ידע אישי, עלול לקחת סיכונים מיותרים ואינו יכול לעקוב אחרי תנודות השוק מפאת עבודתו הרגילה.    


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה