שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ניכיון שיקים הוא פתרון מצוין


אבי ביטון
 
 

 

לא מעט אנשי עסקים פונים לקבלת יעוץ בתחום של ניכיון שיקים, כיוון שזוהי דרך להבטיח שתזרים המזומנים של העסק שלהם לא יפגע. ניכוי שיקים אפשר לעשות על ידי שירות שמקבלים מהבנקים השונים, וגם על ידי חברות פרטיות המציעות עזרות פיננסיות שונות לעסקים גדולים וקטנים. חשוב להבין כי אם אתה מתעניין בשירות של ניכיון שיקים עבור העסק שלך, מדובר על שירות שהוא חוקי לחלוטין, למרות דעות קדומות, ומוטעות, המקשרות שירות כזה עם השוק האפור. במדינת ישראל שירות של ניכוי שיקים הוא שירות חוקי לכל דבר, והוכחה לכך היא העובדה שגם הבנקים השונים מציעים ללקוחות שלהם שירות כזה.

איפה הכי כדאי

כפי שהוזכר, שירות של ניכיון שיקים אפשר לקבל במקומות שונות, ומה שחשוב הוא לבחור את המקום המתאים ביותר לך ולעסק שלך. ניתן לומר בהחלט כי השינויים שאנו רואים בשירותים שמציעות החברות השונות, מתמקדים בעיקר בגובה העמלות אשר כל חברה לוקחת. הממוצע הוא בדרך כלל 90%, כלומר, עבור כל צ'ק שתביא, תקבל 90% מהערך שלו. לעומת זאת, בין הבנקים השונים, הממוצע עומד בערך על 70% עבור כל צ'ק, כך שההבדל בהחלט ניכר לעיין.

מה קורה אם יש תקלות

אחת הבעיות הגדולות ביותר כאשר אנו גובים תשלום בעזרת שיקים, הוא העובדה שאנחנו לא באמת יכולים לדעת שאכן לתשלום הזה יש כיסוי. לא מעט פעמים קורה, לצערנו, כי שיקים חוזרים, ולמעשה אין להם כיסוי. במקרים כאלה, אם אתה לקחת שירות של ניכוי שיקים מהבנק, הרי שאתה הוא זה שחייב להחזיר לבנק את הכסף שלו, למרות שהצ'ק שאתה קיבלת מהלקוח חזר. חשוב להבין כי יש הפסד מסוים לעסקים השונים בעסקאות של ניכיון שיקים, אך הרבה פעמים ההפסק הוא מזערי לעומת הרווח. אם לדוגמא עשית ניכוי שיקים אצל חברה פרטית וקיבלת כסף במזומן, הרי שתוכל לקנות סחורה עבור העסק שלך באותו כסף מזומן. המשמעות של קנייה בכסף מזומן, כאשר מדובר על סכומים גדולים, היא נחה מאוד משמעותית, כך שלמעשה יתכן ותחזיר לעסק את העמלה שגבו ממך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה