שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

עוד סניפים חדשים במכללה למיסים וחשבונאות


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

 

כל המשק במיתון, מפטרים בכל מקום, המצב הפיננסי הולך ונהיה הרבה יותר גרוע. כל המשפטים הללו, הם מלווים את השוק הישראלי לכל תחום שהולכים אליו היום. אי אפשר לעבור את היום בלי לשמוע מכל כיוון אפשרי בתקשורת הישראלית, אז מה הפיתרון המתאים?

אז זהו שלא בכל מקום מיתון. במכללה למיסים וחשבונאות המצב בדיוק הפוך, מתרחבים ופותחים סניפים חדשים. לפי התוכנית העיסקית שהולכת ומתגבשת בימים הללו, הולכים הסניפים לגדול. בקרוב תתחיל פתיחה וגיוס עובדים, עבור שלושה סניפים חדשים.

מיהו קהל היעד של המכללה למיסים וחשבונאות:

מעבר לסטודנטים בוגרי הצבא שהמכללה מלמדת בדיוק כמו כל מוסד לימודי אחר, המכללה מעוניינת לפנות תלמידים קריירה שנייה או קריירה מתוחזקת, שהם פלח השוק החזק יותר של המכללה למיסים וחשבונאות ואליו היא משליכה את יהבה בסניפים החדשים הללו.

מי אלו תלמידי קריירה שנייה ומה מעניין אותם?

1. מדובר באנשים שכבר עובדים בתחום הפיננסים, למשל עובדי חברות ייעוץ משכנתאות, המעוניינים להרחיב את הידע הפיננסי שלהם. העובדים הללו נוטים להיות משכילים בתחומים קרובים כמו מנהל עסקים, חשבונאות או תחומי ניהול אחרים ובסך הכול רוצים לשפר את קורות החיים שלהם.

2. מחפשי קריירה שניה- הפלח הנוסף שבו רוצה להתמקד המכללה למיסים וחשבונאות הוא אנשים המחפשים הסבה מקצועית. בדרך כלל מדובר באנשים שהם ארבעים פלוס בגיל. באיזה שהוא שלב מגיעים למקום הזה בקריירה המקצועית שכבר מרגישים שצריך לעבור הלאה ולהתחיל משהו חדש ושונה.

האנשים הללו הם בדרך כלל תלמידים מאוד משקיעים וחרוצים. הם יודעים בדיוק מה הם רוצים ומוכנים להשקיע את הזמן והאנרגיה כדי להוציא ציונים מעולים ולהיות תלמידים ברמה הגבוהה ביותר.

שני הקהלים האלו מחוזרים במיוחד על ידי מכללות ללימודים אקסטרניים, לכן נמצאים בתחרות גבוהה יחסית בשוק הלימודים הלא אקדמיים.

המכללה למיסים וחשבונאות מקווה לנצל את הגודל שלה והתפרסות הסניפים הרחבה, כדי למשוך אליה את התלמידים הללו ולמצב את עצמה כהמכללה המובילה בשוק הלימודים החוץ אקדמיים. את התוצאות אנחנו נראה בקרוב מאוד, כיצד יצלח המהלך של המכללה.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה