שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

עושים פנסיה באופן מושכל


אמנון
 
 

לחשוב היום עבור העתיד, ליהנות מהטבות במיסים, לחשוב על העתיד של היקרים לכם, ללכת לישון רגועים כך שגם את תאבדו את כושר יכולת העבודה לא תמצאו מרוסקים כלכלית וכדומה. על מנת ליהנות מכל זאת יש לעשות קרן פנסיה. עם זאת השאלה הגדולה היא איזו קרן פנסיה הכי נכון לעשות, במיוחד כאשר כיום ניתן למצוא מגוון מסלולים ואך שלל תנאים גמישים.  

 בחינה נבונה

ובכן עבור השאלה הנ"ל יש מספיק תשובות נכונות, ויש להתייחס אל כולן על מנת ליהנות מרווח כספי כמה שיותר גדול. נתחיל עם העובדה שיש להשקיע בשלב כמה שיותר מוקדם סכומים כמה שיותר גדולים, ובמקביל יש לשלם כמה שפחות דמי עמלה. באופן שכזה ניתן להבטיח את התשואה הגבוהה ביותר, אך כפי שציינו אין בכך די. על כן נציין ונוסיף שבין היתר גם חשוב מאוד לבחור נכונה את חברת הביטוח שבידיה אתם מבקשים להשקיע את עתידכם, ועל מנת לעשות זאת יש לברר לגבי רזומה, אמינות, שקיפות, שירות לקוחות, התשואה שהחברה השיגה בשנים האחרונות, הגב הכלכלי שעומד לזכותה ואף יש לבחון את רמת הסיכונים שהחברה מוכנה לקחת על מנת להגדיל את התשואה שלכם- לטוב ולרע.

הקרן המתאימה ביותר

בנוסף לעיל, נציין שגם חשוב עד מאוד לבחון את מגוון הפנסיות, (ובמקביל אין לשלול קופת גמל), וזאת על מנת למצוא את התוכנית המתאימה ביותר, במיוחד כיום כאשר התחום מאוד מפותח ויש תחרות ניכרת על לכל לקוח. גם בנקודה זו יש לעצור ולהתייעץ או עם יועץ פנסיוני, או לחלופין עם יועץ מטעם חברת ביטוח איכותית שהשכלתם לפנות  אליה. חשוב להבין שבחירה נכונה כיום משפיעה באופן ניכר על המצב הכלכלי העתידי, ועל כן חשוב עד מאוד לבחון את היטב את החלופות ולקבל החלטה רק לאחר שמבינים את ההשלכות של כל סיטואציה. כך למשל אנשים עשויים לחשוב על טובת המשפחה, ועל כן לבחור באופציית פנסיה יותר מתחשבת אך פחות רווחית, וזאת למרות שלו היו מעמיקים בנושא, היו מגלים שהמצב הכלכלי של משפחתם היה יותר טוב, לו היו בוחרים בתוכנית לכאורה פחות "מתחשבת".

הטבות מס

עוד חשוב לציין שגם נושא המיסים עשוי מאוד לתעתע ולא כל תוכנית קופת גמל או קרן פנסיה מבטיחה הטבות במיסים, אלא יש לדעת כיצד ניתן לנצל וממה ניתן להרוויח, ופה יש לציין לטובה את המומחיות של איש מקצוע, ולו כי ביכולתו לצפות קדימה, תוך בחירה באופציה הטובה ביותר עבור כל לקוח.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה