שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ערב גיבוש לעובדים


איתי אדרי
 
 
ערב גיבוש לעובדים ממש כמו ימי גיבוש לעובדים, ניתן לארגן גם ערב גיבוש לעובדים כאשר ישנה אטרקציה כמו אמן חושים, סטנדאפ הנוגע לענייני עבודה כמו יחסי עובדים ומנהלים ויחסי עובדים ביניהם, ושאי זוגיות ועוד. הרצון של המנהלים, הוא לדאוג לעובדים ולהראות שיש מי שדואג להם ומשקיע בהם ברווחתם. ניתן למצוא סדנאות שמעניינות את העובדים וגורמות להם להיפתח האחד לשני, לעבוד יחד בצוות, מה שיחבר בהם יותר בעבודה.  מדובר על ערב, שמצד אחד הוא כולו כיף, אך מצד שני, הוא משחרר ותורם לאפקטיביות של הארגון.

תפוקת העבודה ברב העובדים, לאחר שיראו, כי המנהלים השקיעו בהם הרבה, תהיה גדולה יותר, מה שיתרום להתפתחות החברה והגדלת נתחי הרווחים. חשוב לקבוע את הקונספט לערב הגיבוש לברר לגבי חתך גילאי העובדים ולדאוג לתכנים ופעילות מעניינים שירתקו את העובדים ויסקרנו אותם לגבי ערב הגיבוש הבא שלהם.   מי שמעוניין להתייעץ לגבי ערב הגיבוש יוכל לברר מה העובדים אוהבים מבחינת התכנים באירוע.

 

להתאוורר ולצאת מהשגרה

משב רוח מרענן, יציאה מהשגרה והתוודעות, הם רק חלק מהמטרות של ערב גיבוש לעובדים. מדובר על הנאה רצופה, פעילות חברתית שכולה הפתעות ויש הרבה מנהלים ששומרים את הפעילות עד לרגע של אותו ערב, כך שהעובדים יסתקרנו לקראת מה הם מגיעים. חשוב לעובדים כי לא יתייחסו אליהם כמו מכונה משומנת ולכן, ערב כזה, עשוי לשפר את מצב רוחם ויתרום המון לעבודתם בחברה.  מנהלים חכמים ישקיעו בעובדיהם ויעניקו להם הרגשה טובה. יש שייקחו את העובדים לסיור לילי ומודרך בסמטאות תל אביב ויפו, לסיור בכפרים הדרוזים, תוך ישיבה יחד ולמידה על מנהגיהם.

טיול כזה שהוא לילי, יקנה אוורור, עניין ואיחוד בין כולם, כך שכאשר יחזרו העובדים לכותלי המשרד, הם יהיו יצירתיים יותר, עם ראש פתוח לעבודה פורייה.  ישנם כללים שיש לעבוד על פיהם, כאשר עורכים ערבי גיבוש לעובדי המשרד. חשוב כי המקום יהיה ניטרלי ולא במשרד. תחושה של חגיגיות ואירוע מיוחד, זה מה שידרבן את העובדים לשיתוף פעולה גם במשרד ביניהם. חשוב שהפעילות תהיה בעלת ערך מוסף לעובדים, כך שיחושו שיצאו גם עם כלים ביד. סדנא של בישול בריא,  הרצאה מעניינת שתתרום לעבודה, אמן חושים מרתק שיגרום גם מתח וגן לצחוק, כך שערב הגיבוש יהיה מרתק.

לחזור לעבודה חדורי מוטיבציה

אחת  המטרות של ערב גיבוש לעובדים, היא עשייה יחד, שיתוף פעולה וחציית חומות. ערב כזה, עשוי לתת חשיבה חיובית לגבי עובדים חדשים שהיו מופנמים וחשבו שהם יהירים, אך בערב גיבוש עבור העובדים הם נפתחו. כדאי  להתייעץ עם וועד העובדים לגבי סוג הערב שיהיה עדיף לעובדים ולאיחודם. כדאי כי תהיה ארוחה טעימה לעובדים, כי הם אמורים לחזור מהעבודה להתקלח , להתרענן ולהגיע לערב הגיבוש. כל השקעה כזאת, תהיה מבורכת והם פשוט יוקירו לכם תודה.

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה