שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

פונקציות ויתרונות של תוכנת תיווך בפיתוח במבי


מיכל ז

מיכל ז

 
 

חברת במבי פיתחה תוכנות תיווך יוצאות מן הכלל שעונות על כל הצרכים התובעניים של חברות התיווך ובכלל, של כל מי שעוסק בתחום הנדל"ן, גם אם באופן עקיף בלבד. הנה כמה מהיתרונות שיש לתוכנות:

- תוכנות תיווך עוזרות לנהל תיקי לקוחות ותקציבים. בזכות כך, הן עוזרות למנהלי החברות למנוע טעויות כלכליות, הן מבחינת ההשקעה בלקוחות והן מבחינת ההשקעה של התקציבים באפיקים שונים של כוח אדם ושיווק ופרסום.

- בעזרת תוכנות תיווך יכולים סוכני תיווך לדעת מראש באיזה באיזה מאלו שפונים אליהם ישתלם להם להשקיע ובאיזה לא. לפני שהתוכנות פרצו אל שוק הנדל"ן, פעמים רבות הסוכנים היו משקיעים משאבים וזמן יקר על לקוחות לא אסטרטגיים, שאחרי תהליך ארוך של חיפושים שינו את דעתם ולא נסגרה שום עסקה. התוכנות יכולות לחשב מידת התאמה בין לקוחות לנכסים ולהציג בפני הסוכנים מידע שיעזור להם להחליט על מי לא כדאי להם להשקיע זמן וכסף.

- תוכנת תיווך היא תוכנה מקצועית וחכמה, שיכולה לעשות את כל העבודה הקשה בעבור החברות והעובדים שבה. למרות שהיא מתוחכמת, הממשק שלה ידידותי למשתמש ולכן קל ללמוד אותה ופשוט לעבוד איתה.

- תוכנת תיווך מאפשרת לחברות התיווך למנוע שגיאות כלכליות וצעדים עסקיים גרועים משום שהיא מוסרת להן מידע חשוב ועדכני אודות מצב הנדל"ן, הן בשוק המקומי והן בשוק הבינלאומי (בהתאם לשווקים בהם החברות עובדות). בזכות המידע הזה, החברות יכולות לקבוע צעדים לעתיד, כאשר הכל מבוסס על עובדות ולא על אינטואיציה, ולכן הסיכונים הכלכליים פוחתים באופן משמעותי.

- אם כבר בשווקים בינלאומיים עסקינן, בעזרת תוכנת תיווך החברות יכולות להתרחב לשוק הבינלאומי, לא רק בזכות המידע שנמסר להן אלא גם בזכות העובדה שניתן לגשת למידע שבתוך התוכנה ולהשתמש בה בכל מקום ובכל עת.

- תוכנת תיווך של במבי היא בעלת מנגנון אבטחה מבין הטובים ביותר, ורק מי שקיבל הרשאה לכך, יכול להיכנס למידע שבתוך התוכנה, למשל, רשימת נכסים שיש במאגר, רשימת לקוחות אסטרטגיים, תקציבים וכדומה.

אם כן, תוכנות תיווך של במבי עוזרות לשמור על דינמיקה וצורת עבודה מהירה וחכמה, ובסופו של דבר הן פותחות הזדמנות להתרחב ולשגשג תוך שהן מונעות צעדים עסקיים וכלכליים הרי גורל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה