שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

פיקדון בבנק ככלי להשקעה סולידי


אמנון
 
 

 

כולנו מבינים שהחיסכון הוא אחד הדברים החשובים, אך בפועל לא באמת עושים עם זה משהו מכיוון שבנינו לבין עצמינו אנו לא כל כך מבינים בתחום, לא באמת יודעים מה כל הצעה כוללת ואם היא רלוונטית עבורנו והאם אחוזי הרבית האטרקטיביים שמציעים לנו הבנקים, באמת כאלה אטרקטיביים? הפיקדון הוא אחד הכלים להשקעה החזקים והמשלמים ביותר שרצוי לעשות, אך רגע לפני למתחילים מומלץ לעבור על המדריך מתחילים בחיסכון שיספק עבורכם את כל התשובות לכל השאלות שעולות בראשכם:

ראשית, הצעד הראשון הוא לברר היכן אתם מעוניינים לפתוח את הפיקדון שלכם. אם הנכם מרוצים מהתנהלות החשבון בבנק שלכם ומציעים לכם פיקדון אטרקטיבי במיוחד אפשרי לעשות זאת בנק שלכם. מקום פתיחת הפיקדון הוא חשוב מאד כיוון שבעצם אנו מפקידים בו את כספינו.

בדיקת אופציות שונות- סקרי שוק הם מומלצים תמיד בכל מצב בו אנו מעוניינים לבצע עסקה או לרכוש משהו מסוים. בעניין הפיקדונות, זו בעצם עסקה מול הבנק שלנו, כל בנק מציע הצעות שונות עם ריבית שונה ותנאים שונים ולכן מומלץ לעבור על מספר אופציות לפני ההחלטה הסופית, יכול להיות שבנק קטן כמו בנק ירושלים יציע פיקדון משתלם יותר מהבנק בו אנו נמצאים היום.

תיאום ציפיות- אל תחשבו שהבנקאי כבר יודע מראש איזה סוג של פיקדון אתם מבקשים- וודאו מול הבנקאי שלכם כי הוא מודע למטרות ולצרכים לשמם הנכם מבקשים פתיחת פיקדון. לפעמים בשל סיבות שונות ישנם הצעות חלופיות טובות יותר.

אישור הסכמה- לפעמים אנו נוטים לשכוח שגם הבנקאים שלפנינו הם בני אנוש ותמיד יכולות לקרות טעויות, אמנם טעויות בכספים לנו הן טעויות חמורות אך גם זה לעיתים קורה. אי לכך, לתשומת ליבכם כמו כל פעולה בנקאית וכל פעולה עסקית שעושים בכלל, חשוב לבסס את הדברים על גבי נייר בכדי שיהיו מובנים לשני הצדדים. בנוסף, זה משמש כאסמכתא לפעולה שביצענו במקרה הצורך אם ישנה בעיה כלשהיא.

הגדירו לעצמכם מטרה- אם יש לכם באופק תכנית מתוכננת שאמורה להתממש כגון חגיגת בר מצווה, חתונה וכל עניין המצריך סכום כספי גדול מהרגיל, בכדי להתנהל בקלות יותר ולעבור את התקופה בצורה חלקה ורגועה מבחינה כספית, הגדירו לעצמכם יעדים. כלומר, בנו לכם תכנית מסודרת בה תפקידו סכום קבוע מדי חודש בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם והתאם למטרה לשמה נועד החיסכון עד מימוש התכנית בפועל. לאחר מכן הגידור מטרה חדשה- במידה ואין המשיכו לחסוך תמיד עדיף להיות מוכנים מראש למצבים בהם ישנם הפתעות לא צפויות.

לסיכום,.  פתיחת פיקדון בבנקים היא הדבר הנכון והחכם ביותר שיש לחשוב עליהם כיוון שהפיקדון הוא כלי השקעה סולידי שבעתיד יאפשר לך ליהנות מצבירת סכום כספי גדול ורק לאחר שמבינים את חשיבותו של הפיקדון, אפשר להתחיל את התהליך של פתיחת פיקדון. אם זאת, חשוב לעשות זאת בחכמה- לבחון היטב את השטח לפני שמבקשים פיקדון בין אם בבנק בירושלים ובין אם בכל בבנק אחר, להתמיד בכך אפילו אם מדובר בסכום קטן הרי בסופו של דבר זו העסקה המשתלמת ביותר בה אתם היחידים שנהנים מהרווחים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה