שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

פיקדון בבנק כתוכנית חיסכון לכל מטרה


אמנון
 
 

תוכנית חיסכון היא תוכנית המאפשרת לכם להפקיד כסף פנוי שיש לכם, ולשמור אותו לימים קשים יותר, שעוד יגיעו. לאורך חיינו אנחנו עוברים תקופות שונות, כשבחלקן אנחנו מרגישים רווחה כלכלית גדולה יותר, ובחלקן האחר אנחנו מרגישים לחץ כלכלי. תפקידו של החיסכון הוא פשוט מאוד להעמיד לרשותכם את המשאבים הכלכליים הדרושים לכם להמשך התנהלות בצורה סבירה גם באותן תקופות קשות, וכאמור, התקופות האלה תגענה, כי הן תמיד מגיעות, לכל אחד.

פיקדונות לטווח זמן שונים

השאלה היא האם אתם יכולים לפתוח פיקדון בבנק ולהשתמש בו בתור תוכנית חיסכון, או שמדובר בשני דברים שונים לחלוטין. ובכן, תוכנית מוגדרת לחיסכון היא תוכנית שבדרך כלל תקופת החיסכון בה היא ארוכה, בדרך כלל למספר שנים, בעוד שכלי פיקדון הוא כלי המאפשר לכם לבחור בין מגוון רחב של תקופות חיסכון החל מיום אחד וכלה במודל פיקדון מובנה לשנים ארוכות. הבחירה בין הסוגים השונים של הפיקדונות צריכה להתבסס על ההערכה שלכם לגבי הצורך בנזילות גבוהה של כספי החיסכון, אל מול הצורך לשמור על כספי החיסכון ולא לבזבז אותם לשווא.

הסתייעו באיש מקצוע שיבחן את הדברים בצורה שקולה ורציונלית

כדי להבטיח שאתם בוחרים באפשרות הטובה ביותר עבורכם, אתם רוצים לעבור את התהליך כולו בליווי איש מקצוע שיוכל לא רק לספק לכם את כל הנתונים אודות הפיקדונות השונים המוצעים על ידי הבנקים, אלא גם יוכל לבדוק מה הוא המודל המתאים ביותר עבורכם, ומה היא נקודת האיזון המיטבית עבורכם בכל הקשור לאיזון שבין הצורך בנזילות ובין הצורך בחיסכון. אנשי מקצוע מנוסים בתחום מבצעים משימות ייעוץ תדירות בנושא זה, ויודעים לזהות את הצרכים המדוייקים של כל לקוח, וכן לבנות עבור כל לקוח את תמהיל הפיקדונות המיטבי עבורו.

לשמור על כספי החיסכון

מאחר ותהליכים אלה כרוכים בדרך כלל ברגשות של פחד וחשש מפני העתיד, שימוש בשירותיו של איש מקצוע לבחירת פיקדון, או פיקדון מובנה, היא הדרך הטובה ביותר לייצר תוכנית חיסכון שתענה על כל הצרכים שלכם, ובו זמנית גם תוודא שאתם פועלים בצורה רציונלית ושקולה, ולא מתוך רצון להשאיר את כל הדלתות פתוחות, מה שבהכרח יוביל בסופו של דבר לפרעון מוקדם של כספי החיסכון בניגוד למה שתיכננתם מראש. בניית תמהיל של פיקדונות לטווחי זמן משתנים, יכולה להעניק לכם את הגמישות הנדרשת, ולנטרל כל חשש מפני היעדר נזילות בטווחים הקצר והבינוני.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה