שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה


אורן גלעד
 
 

בכל בנק תוכלו למצוא מסלולי השקעה מעט שונים ומיוחדים ככל הנוגע לפיקדונות. מומלץ לשבת ולהתייעץ עם נציגי ההשקעות בבנק לגבי מסלולים ייחודים להשקעה שיש לכם לגבי פיקדון. יותר ויותר אנשים היום משקיעים את כסף בתוך פיקדון מובנה, הפיקדון המובנה החדש הוא בטוח יותר ואטרקטיבי יותר, גם אם מדובר במוצר השקעות חיצוני לבנק שחברת השקעות כלשהי בארץ או בעולם בנקים היום נותנים ערבות לביטחון הקרן בפיקדון מובנה, המשמעות שזה היא העובדה שגם הפיקדון לא נושא רווח אפילו אם חברת ההשקעות החיצונית אינה מסוגלת לשלם לכם חזרה את הקרן הבנק ערב לשלם לכם את קרן ההשקעה אתם בטוחים שהכסף שהשקעתם חוזר אליכם חזרה.

פוטנציאל לרווח נאה

כמו בכל פיקדון מובנה תקבלו ריבית יפה ורווח ולעיתים לא תקבלו רווח, אבל בכל מקרה קרן ההפקדה שלכם חוזרת אליכם בשלמותה. זה היתרון הגדול בהשקעה בפיקדון מובנה. יש אנשים שמתעניינים שהשקעה בפיקדון דולרי, במיוחד באפיק הדולרי ניתן לקבל היום ריביות גבוהות במיוחד במסלולים אטרקטיביים כמו למשל ריבית שמגדילה את עצמה באופן אוטומטי כל תקופת זמן שעוברת בפיקדון, כמו למשל פיקדון דולרי שיש לו ריבית גבוהה וכל חצי שנה לדוגמא הריבית עולה עוד יותר.

תחנות יציאה במסלול דולרי

במסלול כזה אתם יכולים להשקיע במטבע חוץ כגון דולרים לתקופה מוגבלת כמו עד חצי שנה או שנה או עד שנה וחצי וכל חצי שנה יש לכם תחנה יציאה. אתם צריכים להודיע לבנק שבעה ימים מראש אם אתם רוצים לצאת מהתוכנית, מה שמיוחד במסלול כזה הוא העובדה שכל חצי שנה יש לפיקדון ריבית אחרת. אחרי כל תחנת יציאה שלא ניצלתם הריבית קופצת ועולה, כך למעשה יש נזילות בתוכנית הזאת, אתם עדיין יכולים כל חצי שנה למשוך את הכסף, מצד שני אם אתם לא זקוקים לכסף ואתם משאירים אותו בבנק התנאים שכל חצי שנה עוברת, הופכים משופרים יותר.

מסלול אטרקטיבי ומשתלם

הבנק למעשה מעודד את המשקיעים להחזיק את הכסף בפיקדון תקופות ארוכות יותר, אבל לא שולל מהמשקיעים את האפשרות למשוך את הכסף בתחנות המשיכה הקבועות מראש. בתוכנית כאלה יש ריבית גבוהה ביחס לשוק, אלה יותר מכל תכנית חיסכון, הם מסלולים אטרקטיביים הן מבחינת פוטנציאל הרווח והן מבחינת רמת הנזילות. מסלול כזה מתאים לכם אם אתם בלאו הכי מחזיקים בבנק מט"ח וחשוב לכם לשמור על ערך הכסף שלכם במטבע חוץ על ידי כך שתקבלו ריבית גבוהה על הכסף ביחס לתנאים בשוק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה