שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

פיתוח העסק בעזרת הלוואה בערבות מדינה


ערן רגב

ערן רגב - כלכלן ראשי מוסמך במימון (MBA)

מנועי צמיחה פתרונות מימון ופיתוח עסקי

www.government-loans.co.il

 
 
הבנקים וחברות כרטיסי האשראי מעניקות הלוואות בריבית גבוהה ותנאי פריסה אשר לא תמיד מותאמים למטרת ההלוואה. לבעלי אותם עסקים אין ברירה אלא לקחת את אותה הלוואה אשר יכולה להעמיס על העסק במקום להוריד עומס.

גיוס הלוואה בערבות מדינה לצורך מימון השקעה בעסק הנה אלטרנטיבה מאד נוחה ואטרקטיבית בקרב עסקים קטנים ובינוניים. מסלול השקעות של קרן סיוע לעסקים הוא פיתרון זול נוח ויעיל לעסקים קטנים ובינוניים אשר רוצים לקדם את עסקיהם.

אם ברשותך עסק אשר מחזור ההכנסות שלו הם מתחת ל100 מיליון בשנה, אתה מוזמן לפנות לבירור זכאותך לקבלת הלוואות בערבות מדינה במסלול ההשקעות של הקרן לסיוע לעסקים, אשר תומך בעסקים קטנים ובינוניים המעוניינים לבצע השקעה ופותח בפניהם הזדמנות להגדיל את מחזור ההכנסות שלהם או לממן הוצאות של העסק, מבלי להכביד על תזרים המזומנים שלו.

בקרב העסקים אשר הסיכויים שלהם לקבלת הלוואה בערבות מדינה לטובת השקעה גבוהים נמצאים בעיקר שלושה סוגי עסקים :

עסקים חדשים, הפועלים כמה חודשים, וזקוקים לבצע השקעה נוספת בעסק, שהיא השלמה להשקעה הראשונית שבוצעה בעסק בזמן הקמתו או השקעה נוספת שהתגלתה עקב פוטנציאל עסקי, בעלי סיכויים גבוהים לקבל הלוואה בערבות המדינה להשקעה.

עסקים וותיקים, שיכולים להראות יכולת החזר, ומעוניינים להשקיע בעסק באפיק חדש, הם בעלי סיכויים גבוהים לקבלת הלוואה בערבות מדינה במסלול ההשקעות של קרן סיוע לעסקים. כאשר עסק מבקש הלוואה לפיתוח תחומים חדשים הוא בעצם מבקש הלוואה לפיזור הסיכון שלו ולניצול פוטנציאל שוק חדש ולכן זה רציונאל חזק לקבל אישור על הלוואה בערבות מדינה.

הלוואה לרענון מחזור מכירות דרך השקעה פיזית היא גם בעלת רציונאל חזק לגיוס הלוואה בערבות מדינה. קרן סיוע לעסקים רוצה לסייע לעסקים הללו ותבוא לקראת עסק בקשיים.

לכן, אם בבעלותך עסק חדש או וותיק, לפני שאתה פונה לבנק או לחברת אשראי לקבלת הלוואה צור קשר עם מסלול ההשקעות של הקרן סיוע לעסקים, המעניקה לך הלוואות בערבות המדינה בתנאים הכי נוחים – ריבית נמוכה, ותנאי פריסהאשר לא יעמיסו על ההוצאות של העסק שלך. מסלול ההשקעות נועד כדי לעזור לעסקים לממן את ההוצאות שלהם בצורה הטובה ביותר, נותן להם אפשרות להשקיע , להתפתח ולצמוח. נצלו את ההזדמנות הזאת וצרו קשר עם חברות ייעוץ עסקי המתמחה בלווי עסקים במסלול השקעות של הקרן סיוע לעסקים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה