שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

צרכנות נבונה בעולם מפעל הפיס עם סמארט ווינרס


יהודה ג
 
 

 

עולם המזל והגרלות מפעל הפיס היו מאז נחלתם של חולמי חלומות ופנטזיונרים המחפשים להתעשר בקלות ובמהירות. הקסם של רווח גדול בקלות של הימור מהיר ופשוט, הופכות את חלום הלוטו לחלום הלאומי של ישראל. אך כשהזמן עובר, ומהגרלה להגרלה אנחנו נשארים בלי כסף ביד, הופך העניין לייאוש של ממש. מהפכות בתעשיות כמו הסלולר, הבנקים ותחומים נוספים מתרחשות כל הזמן, וכעת הגיע הזמן למהפכה בפיס – עם סמארט ווינרס

 

הגרלות המזל
הגרלות הפיס הן חלק מההווי הישראלי, והחלום המשותף לכה רבים הוא לזכות בלוטו או ב'צאנס. חברים בעבודה שמחליפים טריקים לניחוש מספרים בעלי מזל, קבוצות שלמות ששולחות יחד טופס משותף בשביל לחסוך בהוצאות ולהתחלק ברווחים, סבים וסבתות שמשתמשות בתאריכי הלידה של הנכדים בשביל לזכות בחלק מהפרס ועוד תופעות ספק מטופשות ספק אמיתיות. בעוד שמפעל הפיס הוא גוף ממשלתי המשקיע את הרווחים בפיתוח המדינה, המטרה של כולם היא אחת וברורה – לזכות בפרסים ושיהיו כמובן כמה שיותר גדולים.

 

מועדוני לוטו – סמארטווינרס
הייאוש של האנשים הובילו לפיתוח שיטות חדשות ודרכים שונות לנסות ולהגדיל את הסיכוי לזכות. שיטת מועדוני הלוטו איננה חדשה, ובעצם כל חבורה של אנשים שבוחרת לשלוח יחד כמה טפסים ולהתחלק ברווחים פועלת באותו סגנון. אך בשביל להעצים את הסיכויים, מועדוני הלוטו שידרגו את השיטה והוסיפו לה שכבות רבות של תחכום וקדמה בשביל שאתם תוכלו לזכות בפיסה קטנה של עושר.

החיסרון בחבורה של אנשים עצמאיים השולחת מספר טפסים הוא ברור לכל, כאשר באמת זוכים, עולים להתפתח ריבים וחוסר הסכמה, והדבר יכול להוביל לחוסר נעימות רבה. כאשר מבצעים השתתפות קבוצתית דרך מערכת אוטומטית כמו שסמארטווינרס מציעה, אשר מכניסה אתכם יחד עם עוד 199 אנשים אנונימים להגרלה משותפת, ודואגת לחלק את הרווחים בצרוה בטוחה ושווה, אין סביבה לדאגה.

מה גם, שאפשר אפילו לנסות שבוע ניסיון חינם ולראות כיצד סמארט ווינרס מתחייבים לזכיות עבורכם.

 

 

טכניקות לחיזוי והסתברויות
אך אין חכמה גדולה במערכת שמאפשרת שליחה משותפת, ותוכנות לוטו כאלה יש בחינם ובלי סוף. היתרון הגדול במועדון סמארט ווינרס נמצא בנבכי המערכת, ובגלגלי השיניים שמפעילים את הפלטפורמה הגאונית שנקראת סמארטווינרס. באמצעות מערכת הלוטו של המועדון, אתם מקבלים כלים לבחירת צירופים על פי מודלים מתמטיים וחישובים הסתברותיים מיוחדים, אשר נבנו ותוכננו בידי מתמטיקאים ומהנדסי תוכנה מובילים. כך שאת העתיד הכלכלי שלכם מפסיקים להותיר בידי המזל, או לרשות אמונות תפלות, ומשתמשים במדע ובקדמה בשביל לזכות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה