שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

קונים מכם זהב


אבי ביטון
 
 

 

לא פעם קורה שאנחנו הולכים ברחוב ורואים שלטים בכניסה של חנויות תכשיטים, אשר מודיעים כי בעלי החנות קונים זהב. אומנם בעבר אנשים נהגו לחשוב כי מדובר על עסק לא חוקי, או על עסק מפוקפק, אך למען האמת, אנשים בעסק שלהם קונים זהב, הם אנשים רציניים ביותר. לא כל האנשים יודעים זאת, אך מחירו של זהב יכול להשתנות בכל יום, ממש כמו מחירם של כרטיסי טיסות למיניהם, ולכן מדובר על עסק דינאמי שדרוש למידה יום יומית. אנשים שרוצים למכור את הזהב שיש להם בבית חושבם לא פעם האם להיכנס לחנות כזו, אך עובדה היא כי עד קבלת ההחלטה עובר זמן רב.

קבלו את ההחלטה

אם יש לכם בבית זהב, בין אם מדובר על צמידים או על כל פריט אחר שעשוי מזהב, ואם אתם כבר לא משתמשים בו, זה הזמן להפוך אותו לשטרות של כסף. תוכלו לפנות לאנשים שבעסק שלהם קונים זהב, ולמכור את כל מה שיש לכם. למקומות שקונים זהב אין לא איכפת בכלל אם העגילים שאתם רוצים למכור שבורים או לא, ואם השרשרת לא מספיק יפה, הדבר היחיד שחשוב, הוא שהכל יהיה מזהב. עסקים כאלה הם עסקים רציניים ביותר, שבדרך כלל יש להם ניסיון של שנים רבות מאחוריהם, ולכן אין כל צורך לחשוש מחוסר מקצועיות מצדם.

נותנים לכם שירות טוב

אחד הדברים שהשתנה מאוד בשנים האחרונות בתחום של קנייה ומכירה של זהב, הוא השירות שמוענק ללקוח. אם בעבר הלקוח היה חייב להגיע לעסק שקונה זהב, ולא תמיד היו מתייחסים אליו יפה, הרי שהיום לא כך הדברים. היום הלקוח יכול לבקש שהחברה תשלח אליו עובד לביתו, אשר יהיה אחראי מטעם החברה על כל תהליך העסקה. מדובר על אנשי מקצוע מיומנים ביותר, אשר מבינים כי לקוח מרוצה הוא לקוח שיכול לחזור, ואף לעשות שירותי פרסום טובים לחברה. את כל העסקה של מכירת הזהב שלכם תוכלו לבצע מבלי לצאת מהבית, כי איש מקצוע מהחברה יגיע אליכם, ייתן לכם שטרות במזומן, וייקח את הזהב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה