שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

קופה רושמת


עורכת
המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

מהי בעצם קופה רושמת?

קופה רושמת היא הדרך הטובה לעקוב  אחר כל הפעולות הפיננסיות של העסק אך היא משולבת עם מערכת ממוחשבת שמייעלת את העסק בו זמנית. הכוונה שבזמן שאנו מעבירים כרטיס אשראי בקופה, מכניסים כסף במזומן או בשיק הקופות הרושמות מעדכנת את פרטי הלקוח במערכת, שומרת אותו במאגר ומוציאה לו חשבונית. על ידי פעולות אלו ניתן לעקוב אחר הלקוח למען מטרת שימור לקוחות, ניתן לנהל את דרישות מס הכנסה בקלות יתר ולנהל את חשבונות העסק בסדר מופתי.

מהן ההיתרונות של שימוש בקופה?

נדמה כי עולם הקלסרים והתיקיות הולך ונעלם, אך ברור לכל בעל עסק כי ללא רישום וניהול מסודר של ההתנהלות הכלכלית היומיומית העסק יכול לקרוס. לכן פותחו קופות רושמות שמאפשרות שימוש בכל שיטות התשלום, אשראי, שיקים, מזומן. הן אינן מגבילות את בעל העסק בשום הליך. במקביל הקופות הרושמות חוסכות עבודת ניירת של סוף היום כאשר כל הנתונים מוגשים באופן מסודר אל בעל העסק עם הוצאת הדו"ח היומי וההתנהלות מול מס ההכנסה פשוטה ומסודרת. הכל נשלח ישירות אל רואה החשבון מסודר לפי תאריכים והכנסות מדוייקות.

קופה רושמת היא לרוב ידידותית למשתמש, גם לאלו שחוששים משימוש במחשב. הקופות הרושמות הן לרוב מתופעלות על ידי מסך מגע שהוא פשוט לתפעול וקל להבנה. קיימות תוכנות שונות על קופות רושמות שמתעדכנות מידי שנה. את עידכון הגרסאות ניתן לעשות באופן עצמאי או להעזר בטכנאי.

מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים לרכוש קופה רושמת?

חשוב לוודא כי הקופה הרושמת שרכשתם עומדת בדרישות מול מס הכנסה, משמע שהיא רשומה במס הכנסה ומאושרת לשימוש. בנוסף קופות רושמות חייבות להיות פשוטות וקלות  לתיפעול ועל כן צריך לוודא כי עוברים הדרכה מלאה. והכי חשוב לוודא כי הקופה נרכשה מחברה איכותית ואמינה שתספק לצרכן שירות בעת הצורך.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה