שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

קופת גמל


אמנון
 
 

יש לא מעט מונחים בחיינו שאנו מעדיפים להתעלם מקיומם ומעדיפים לא ללמוד עליהם בכלל. מונחים כאלו יכולים להיות קשורים לפן הכלכלי בחיינו, ומונחים בנקאיים כמו "פריים" וכדומה על ידי רבים מוזזים הצידה ולא מתעסקים בהם. עוד מונח שרבים מאיתנו מעדיפים לא להיכנס לעומקו ולמשמעות שלו הוא קופת גמל, שאומנם רבים מאיתנו מפרישים בכל חודש לקופה כזו אך אנו עדיין מעדיפים להתעלם ולא להבין מה היא אומרת בדיוק. תמיד עדיף ללמוד כמה שאפשר בעיקר כשזה נוגע ישירות לכסף שלנו, אך אפשר גם להתייעץ עם מומחה ולקבל ליווי צמוד.

למה כדאי יועץ?

רבים נרתעים מראש משירותיו של יועץ בכל תחום שהוא וגם התחום הזה. יועץ עולה מן הסתם קצת כסף וזו הסיבה שרבים נמנעים מלהתייעץ עם איש מקצוע. אך האמת היא שאיש מקצוע יכול לחסוך לכם המון כסף בטווח של שנים, וגם אם עכשיו הוא יעלה כמה מאות שקלים מהר מאוד תחזירו אותם בכך שתפסידו פחות או תרוויחו יותר בקופה. יש כמובן יעוצים שיודעים יותר או פחות וכדאי לבדוק לפני כן על היועץ, מהו הניסיון שלו, מי הם הלקוחות שלו ואם יש לנו טלפון של אחד שיכול להמליץ על אחד כזה מה טוב.

מה ייעץ היועץ?

בכל מה שקשור לתחום קופת גמל היועץ מצד אחד יסביר לנו על התחום ומצד שני הוא ילווה אותנו במציאת הקופה הטובה ביותר עבורנו וכמובן מציאה המסלול המושלם בשבילנו. יש עמלות ניהול שונות בכל חברה וחברה והעמלות הללו כוללות כל מיני דברים גם כן של כל חברה וחברה, ויועץ יוכל לבדוק לנו מהי העמלה המשתלמת עבורנו כמובן והוא יוכל גם להתמקח בשבילנו עם הקופות השונות עד שבסופו של דבר הוא ישיג עבורנו עסקה טובה.

פרמטרים שונים

כשאנו פותחים קופת גמל יש כמה דברים שעלינו לקחת בחשבון, דברים כמו עמלות הניהול שהחברה מציעה, תשואות של החברה לאורך זמן, כמה היא אמינה וכמובן מהו שירות הלקוחות שלה וכמה הוא טוב. יש עוד פרמטרים רבים נוספים אותם היועץ יבדוק וישתף אותנו בתובנותיו לגבי חברה כזו או אחרת והשירותים שלה.

אין ספק שאפשר לעשות את כל זה ועוד ללא עזרתו של איש מקצוע, והיום יש את כל המידע שצריכים באינטרנט. אך בכל זאת מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ פנסיוני, כה שיתאים לנו את מה שאנו צריכים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה