שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

קורא צ׳קים- כל הפרטים שכדאי לדעת לפני הרכישה


גיל יצחק

גיל יצחק

כותב תוכן

 
 

 

בעולם המודרני של ימינו, גדלים מידי יום הפתרונות הטכנולוגים והחכמים, העומדים לרשותם של בתי עסק מכל הסוגים, במיוחד בכל הנוגע לנושא של אמצעי תשלום. קורא צ'קים, הוא ללא כל ספק אחד החידושים המרעננים והיעילים של השנים האחרונות, המאפשר היום לבתי עסק לעבוד בבקרה מלאה מול צ'קים. למרות זאת, לפני שניגשים לרכוש מכשיר מן הסוג הזה, כדאי לשים לב למספר סוגיות רלוונטיות מבחינתו של כל עסק, אשר יביאו קרוב לוודאי לאיתורו של קורא הצ'קים המתאים ביותר.

קורא צ'קים מתאים לאותו ממשק איתו מעוניינים לעבוד

כל קורא צ'קים נפוץ היום ברחבי השוק, מיועד להפעלה במספר ממשקים מסוימים. בהתאם לכך, לפני רכישת מכשיר מן הסוג הזה, כדאי כמובן קודם כל לוודא כי אכן קיימת התאמה בין קורא הצ'קים לבין אותו ממשק אשר מצוי בידיו של בית העסק, כשקוראי צ'קים הפועלים על ממשק USB  נחשבים היום לפופולאריים ביותר בקרב עסקים. בנוסף, ניתן למצוא קוראי צ'קים הפועלים על ממשקי PS2, כמו גם כאלו הפועלים על ממשקי RS232.

קורא צ'קים בעל מהירויות ההזנה הדרושות לאותו עסק

אחת התכונות החשובות ביותר שקיימות היום בכל מכשיר קורא צ'קים, מתמקדת כמובן במספר הצ'קים אותו מסוגל להזין במשך דקה. בהסתמך על תכונה זו, בוחר היום ברוב המקרים כל בית עסק את אותו קורא הצ'קים איתו יהיה מעוניין לעבוד, כשבמידה ודורש בהזנה מרובה של צ'קים תוך זמן קצר, יפנה לרכישת מכשיר חדיש ומתקדם יותר, לעומת הזנה של כמויות קטנות יותר, בו יפנה לרכישת מכשיר סטנדרטי וממוצע.

קורא צ'קים המסוגל להזין את כמות הצ'קים היומית בה דורש אותו עסק

תכונה נוספת המבדילה היום בין קוראי צ'קים, הינה כמות הצ'קים שמיועדים להזין מידי יום. בהתאם לכך, חשוב כאן במיוחד להפקיד לבחור בסוג של קורא צ'קים אשר מסוגל לעמוד בכמות הצ'קים היומית הממוצעת עימה עובד בדרך כלל אותו בית עסק, כשבחירה בקורא צ'קים שאינו עומד בדרישות, עשויה לשבש ולעכב את מהלכה של העבודה השוטפת בו.

האפקטיביות הגבוהה שמספק היום קורא צ'קים לכל בית עסק הנזקק בשירותיו, מושגת כמובן רק בבחירתו של הסוג התואם ביותר את הצרכים העסקיים. מדובר כאן כמובן החל מזהותו של הממשק בו יפעל קורא הצ'קים, דרך מהירות ההזנה שיספק, ועד לכמות הצ'קים שיוכל לקרוא מידי יום.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה