שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

קרן הלוואות במיוחד לעסקים


אליחי רובין

:)

 
 

בבואם לנסות להשיג פתרונות פיננסיים הם נחשפים לסוגים רבים של פתרונו, אחד מהפתרונות העומדים בפניהם היא קרן הלוואות לעסקים, אשר מאפשרת הלוואות בתנאים נוחים לעסקים מסוגים שונים.

ישנן קרנות רבות העוסקות בהלוואות לעסקים, חלקן הן קרנות ממשלתיות וחלקן הן קרנות פרטיות. חברות רבות העוסקות במתן פתרונות מימון ללקוחותיהם עוסקות בהתאמה בין עסק מסוים וצרכיו ובין קרן הלוואות לעסקים ספציפית אשר תעניק לו את הטוב ביותר.

מתן עזרה לעסקים קטנים

כאשר בעלי עסקים באים לבקש עזרה פיננסית עבור העסק שלהם ישנו הבדל האם מדובר בעסק גדול או בעסק קטן. ישנה קרן הלוואות לעסקים אשר נותנת מימון רק לעסקים קטנים, ולעומת זאת יש קרנות העוסקות במתן פתרונות בעיקר לעסקים גדולים. 

קרן הלוואות לעסקים ממשלתית, לדוגמא, פועלת למתן הלוואות לעסקים קטנים, ומגיעות לידיה מידי שנה בקשות רבות. יש להגיש בקשה מסודרת והקרן תשקול כל בקשה בנפרד. בעלי עסקים הזקוקים להלוואה ומבקשים לקבלה מקרן מסוימת, עדיף להם שיגישו בקשה באופן מסודר וחוקי, כיוון שקרן ההלוואות לא נוהגת לחרוג מהחוקים והתקנות שלה ולעשות פרוטקציות לעסק מסוים.

באיזו קרן הלוואות לבחור?

לבעל עסק אשר מעוניין לקבל עזרה אצל קרן הלוואות לעסקים רצוי לו שיבדוק היטב לאיזו קרן בדיוק הוא מגיש בקשה כיוון שיש הבדלים ביניהן. לדוגמא: ישנן קרנות אשר מעודדות יותר עסקים של אוכלוסיות קטנות יותר, ישנן קרנות העוסקות בהלוואות לעסקים של נשים בלבד כי ברצונן לפתח ולתמוך בנשים, או קרנות הממקדות את עבודתן באזורים מסוימים של המדינה. 

בנוסף לאלה ישנן קרנות להלוואות עסקים אשר הבנקים עצמם אחראים עליהם. כאשר בנקים מחליטים להקים קרנות מיוחדות להלוואות לעסקים הם בדרך כלל עושים זאת על ידי מתן אשראי נוח יותר לעסקים, ולעיתים אף מציעים שירות ללקוחותיהם הכולל ליווי צמוד בכל שלבי העסק.בעיתות משבר כלכלי דבר זה יכול להועיל מאוד בעיקר לעסקים הקטנים אשר חשופים יותר למשברים וזקוקים לתמיכה גדולה יותר.

יוזמה זו של הבנקים היא חיובית לשני הצדדים: לבעלי העסקים המשתמשים בהלוואות מקרנות אלו חיובי הדבר  כיוון שהתנאים להחזרת ההלוואה הם נוחים, ועבור הבנקים זהו צעד חיובי כי הם רוכשים עוד ועוד לקוחות.

עסקים מומלצים בתחום:

זכיין פלוס - הזדמנויות עסקיות

אייל ייעוצים - פתרונות חוץ בנקאיות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה