שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

קרנות סיוע לעסקים למען צמיחת העסק שלכם


גבע בראט

גבע בראט

 
 

 

הבנקים, אותם מוסדות פיננסיים שהינם הגדולים במערכת הכלכלית, אינם ממהרים לתת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. אמנם פנייה אליהם נראית כצעד הטבעי ביותר, אולם הלוואות הבנקאיות עלולות להכניס את העסק שלכם לצרות בשל הביטחונות העצומים שעליכם להציג ובשל תנאי החזר ההלוואות הקשים.

חלופה לפנייה לבנקים היא פניה אל קרנות סיוע לעסקים אשר מטרות היא סיוע כספי לעסקים קטנים ובינוניים. קרנות שמעמידה מדינת ישראל וקרנות במימון אנשי עסקים וגופים פילנתרופיים הם אפיק מוצלח ונכון לשימוש עסקים אשר זקוקים לאשראי בתנאים נוחים. קרנות סיוע לעסקים מסוגים שונים הם המפתח שלכם לצמיחה עסקית וכלכלית.

סוגים שונים של קרנות סיוע לעסקים

 

מדינת ישראל, כחלק מההתחייבות של לסייע לבעלי עסקים להגשים את החזון העסקי והכלכלי שהם, הקימה מספר קרנות סיוע לעסקים אשר יש להם יתרון אדיר על פני הלוואות בנקאיות. קרן תבור היא דוגמא לקרן כזאת, אשר מספקת הלוואות בערבות המדינה. שמה של הקרן הוא: הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. חברת תבור אשר פועלת כגוף המתאם של הקרן, בודקת את הבקשות השונות לסיוע ומגישה חוות דעת לועדת אשראי. ועדת האשראי כוללת את נציגי הבנקים המורשים לתת הלוואה דרך הקרן. הלוואה שמאושרת דרך הקרן היא הלוואה בערבות המדינה. העסק מחויב רק ל-30 אחוזים מהערבות בעוד שלחלק הארי בן ה-70 אחוזים ערבה המדינה.

קרנות סיוע לעסקים מסוג אחר, שאינן קרנות בערבות המדינה עשויות להיות קרנות סיוע במימון פילנתרופים אשר רואים לנגד עיניהם סיוע לעסקים קטנים. קרן קורת היא קרן מסוג כזה. מטרתה היא עידוד צמיחה של המשק בעזרת יצירת מקומות עבודה חדשים מתוך השקפת עולם כי עסקים קטנים ובינוניים הם מנוע הצמיחה האמיתי של המשק. משקיעים זרים אשר הקימו את הקרן, הבינו את הקושי בתזרים מזומנים אצל העסקים הקטנים והבינוניים וההשפעה של סוגיה זו על אפשרות הצמיחה של אותם עסקים.

תנו למומחים לעשות בשבילכם את העבודה

 

כדי לדעת איזה מסלול של קרנות סיוע לעסקים כדאי לכם ועל מנת לבדוק את זכאותכם לסיוע, תנו למומחים לעזור לכם. בדיקת הזכאות צריכה להיעשות באופן מדויק. אנשי מקצוע יוכלו לסייע לכם בבדיקה ובהגשת בקשת הסיוע באופן שיטיב עם העסק שלכם בדרך להצלחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה