שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

רואה חשבון בפתח תקווה


amitronen

עמית רונן

 
 

רואה חשבון, הינו בעל מקצוע שיוכל לסייע לכל בעל עסק, אם קטן או גדול בניהול הפיננסי הנכון של כל עסק, לרבות דוחות שנתיים, מע"מ, ביטוח לאומי ועוד. לרואה החשבון, יש ידע מקיף בכל הקשור לחשבונאות, פיננסיים, משפט , מיסים ועוד. אם אתם מאזור פתח תקווה, כלומר העסק שלכם ממוקם באזור זה, כדאי לפנות אל רואה חשבון בפתח תקווה. הרבה יותר קל לכם יהיה להגיע אליו בכל שאלה או הגשה של הדוחות הנחוצים או המסמכים שיש להגיש לרואה החשבון. למעשה, אנו כבעלי עסקים, נחפש רואה חשבון שיהיה יעיל, לא רק בכל מה שקשור לרשויות השונות, כי אם כזה שיגלם את תפקידו, על הצד הטוב ביותר.

לחסוך בכסף באמצעות שירותיו של רואה חשבון

יש לדעת כי רואה החשבון שלכם, יחסוך לכם בהוצאות, הוא יידע אם מגיעים לכם החזרים בכל שנה ומהיכן. תוכלו לשלם פחות מס, באמצעות הידע של רואה חשבון בפתח תקווה. החיסכון בזמנכם, הוא גורם חשוב ולכן, רואה החשבון שלכם, יוכל לחסוך לכם באמצעות ניהול ספרי החשבונות שלכם. להתנהלות של רואה חשבון בפתח תקווה, או בכל מקום אחר בארץ, יש תפקיד חשוב מהבחינה החוקית. מי שמתמצא היטב בדקויות השונות של רשויות המס יוכל להבטיח שילוב נכון וכלכלי בין שמירה על החוק למקסום הרווח של בעלי העסקים. התפקיד של רואה חשבון בפתח תקווה הינו לפשר בינך לבין רשויות המס ולגרום לך לשלם כמה שפחות מס. רואה החשבון שלך, הוא בעצם העורך דין שלך ברשויות המס.

תחומים נוספים בסמכות רואה חשבון

לא כל אדם, יכול לבצע חישובי ריבית או חישוב דמי מזונות, חישובי הלוואות, הוצאות רכב, חישוב של מס שבח ועוד חישובים מורכבים הקשורים בחוק. על מנת שההצהרה שלכם תהיה אמינה, יש לחשבה באמצעות רואה חשבון שיהווה אמין מספיק על פי החישובים או ההצהרה שתגישו באמצעותי לרשויות השונות. ישנם גם שכירים שמגיעים להם  החזר הוצאות בכל שנה, כאלה שמרוויחים משכורות גבוהות, אלה יצטרכו את הייעוץ של רואה חשבון, היות ובכל שנה אנשים שמרוויחים משכורת בגובה מסוים זכאים להחזרים ממס ההכנסה.

למצוא את רואה החשבון האידיאלי לעסק שלכם

לא רק התעסקות עם מס הכנסה ורשויות המע"מ הם גורמים חשובים שיש להתייעץ עם רואה חשבון, כי אם הכוונה וידע מקצועי רב. רואה חשבון מקצועי, אמין ומסור, יעניק לכם ייעוץ והכוונה בנושאים מגוונים כמו, התנהלות מול ספקים וכל התמיכה הדרושה לניהול עסק. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה