שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

שיטות ניהול תקציב


mata rotze
 
 
אתם שוב במינוס? במידה ואתם חשים שהחיים "הכיפיים" שלכם ממש לא הולכים לאן שחלמתם ושיותר נכון, אתם חשים מוגבלים מבחינה פיננסית הגם שאתם מרווחים משכורת מעולה, מומלץ מאוד שתשקלו את צורכיכם בקבלת עזרה בתחום הכלכלי.

ניהול תקציב משפחתי

ישנם מספר כלים וטיפים שככל הנראה ישמשו אתכם בכל בקשור ל"לסגור את החודש". בשלב הראשון, העניין הכי חשוב הוא להכיר את המגבלות התקציביות שלכם. אספקטים כמו: ההכנסות, ההוצאות הסדירות שלכם, הוצאות הכרחיות ותקציב בילויים, ועל פי אלו לבזבז ולהתנהל חכם. דוגמה-

הכנסה כוללת- שכר של 6300 ₪

הוצאות קבועות- שכר דירה 2500 ₪, שכר לימוד לילד 480 ₪, חוגים לילד 360 ₪

דברים שאתם חייבים- הוצאות רכב 450 ₪, חיתולים לתינוק 140 ₪

רק אחרי שנחסר את סעיפי ההוצאות מסעיף ההכנסות נוכל להבין מה היא היתרה לבילויים. על פי התחשיב שביצענו נתנהל ביום יום שלנו ולא להפך , כמו שמרבית האנשים נוטים לעשות.

במידה שאתם לא טובים בביצוע חישובים, אנו ממלצים שתחשבו לעומק על אחד מהשירותים השייכים למטרייה הזו של התנהלות לפי תקציב, כמו - ייעוץ כלכלי, חשוב שתדעו שכול השירותים מותאמים למשפחות וגם לחברות קטנות.

בכל דרך שתבחרו- לקחת שירותי יעוץ כלכלי או לנסות "לשרוד" בעצמכם, מהותי וחשוב שתבינו שלא חסרים מצבים שמחייבים התייחסות מיוחדת לתחום הפיננסי. לדוגמת מצבים כמו: פתיחת עסק או הרשמה לתואר. סיטואציות מסוג זה מתאפיינות בשינוי רציני של ההכנסות או של שגרת ההוצאות לתקופה ארוכת טווח.

כפי שהסברנו במאמר, יש מספר רב של דרכים שיכולות לסייע לאנשים לפעול פיננסית בצורה פקחית והגיונית, הנושא החשוב הוא לחשוב ולהבין לאיזה שירות אתם זקוקים. הייתם רוצים לקרוא עוד? http://www.ozc.co.il/?p=1201 .

טיפ נחמד בעניין הזה, הוא לא להיות מאלו שאומרים לכולם "לעסק שלי זה לא יקרה" ו/או "אני מאמין שאני מבין" אלא להיות מודעיים ולהבין לחלוטין מה מתרחש סביבכם במטרייה הכלכלית בארץ.

על כל פנים, היה והינכם לא יודעים בבטחון מה נחוץ לכם, או יש לכם עוד שאלות", "אתם יותר ממוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו ולקבל פתרונות יישומיים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה