שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

שירותי אימון לעסקים


טולי

טולי

 
 
על מה ולמה ליווי כלכלי? במקרה שאתם חושבים שהחיים "המיוחדים" שלכם לא בדיוק זורמים לכיוון שרציתם ושמעבר לזה, אתם דיי מוגבלים מבחינה כלכלית על אף שאתם מרווחים משכורת יפה, רצוי מאוד שתשקלו את האפשרות להתנסות בקבלת יעוץ בתחום התקציב.

יעוץ לעסקים קטנים, התחלה נהדרת!

יש כמה כלים יישומיים שככל הנראה יסייעו לכם בכל הרלוונטי לאיזון המצב הכלכלי. לפני הכל, הדבר החשוב ביותר הוא להכיר היטב את המגבלות שלכם. דברים כמו: ההכנסות, ההוצאות הקבועות שלכם, הוצאות שונות ובזבוזים ובילויים, ועל פי אלה להתנהל נכון. להלן הדגמה-

ההכנסות- משכורת של 4500 ₪

הוצאות קבועות- ארנונה וש"ד 2000 ₪, שכר לימוד לילד 520 ₪, חוגים לילדים 310 ₪

דברים שאתם חייבים- הוצאות רכב 600 ₪, חיתולים לתינוק 140 ₪

רק לאחר שנחסיר את שני סעיפי ההוצאות מסך ההכנסות נוכל לגלות מה היא היתרה לבזבוזים. על בסיס החישוב שעשינו נפעל ביום יום שלנו ולא בדרך הפוכה, כמו שרוב האנשים עושים.

במידה שאתם לא טובים בבקרה כלכלית עצמית, אולי מומלץ שתחשבו על אחד מהשירותים השייכים למטרייה הזו של התנהלות לפי תקציב, לדוגמא - ליווי כלכלי, חשוב שתדעו שכול השירותים מותאמים לאנשים פרטיים ובנוסף לחברות קטנות.

בכל מצב שתבחרו- לקחת שירותי יעוץ פיננסי או לנסות "לשרוד" לבד, חשוב שתבינו שלא חסרים מצבים שמחייבים יחס אחר לנקודה הפיננסית. מצבים שונים כמו: בניית בית או הימור כושל בברוסה. נסיבות מסוג זה מתאפיינות בשינוי יחסית רציני של ההכנסות או של שגרת ההוצאות בתקופה מסויימת.

בהתאם למה שהסברנו בפוסט, יש המון אופציות שיכולות לסייע לכם להתנהל כלכלית בצורה הגיונית ומושכלת, הקטע המהותי הוא לנסות להבין מה אתם מוכרחים לקבל. למתעניינים בשירות, כנסו לקישור .

טיפ חזק ואיכותי בהתנהלות כלכלית נכונה, הוא אף פעם לא להיות מאלו שאומרים בפומבי "יהיה בסדר" או "אני מאמין שאני מבין" אלא להיות מודעיים ולהבין לחלוטין מה מתרחש סביבכם בנושא של ניהול תקציב.

נקודה נוספת לסיום, במקרה שאתם לא בטוחים מה אתם רוצים, או אם יש לכם עדיין שאלות", "אנו ממליצים לכם בחום להתחבר לאתר שלנו ולקבל מענה מקצועי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה