שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

שירותי הנהלת חשבונות לחברות


Bhs group
 
 

חברות – ודאי חברות עסקיות גדולות- נדרשות לניהול חשבונות מקצועי שוטף. הפקעת תחום חשוב זה, הכולל, בין השאר, חשבות משכורות והתנהלות שוטפת מול שלטונות המס והוצאתו לניהולה של חברה המציעה שירותי הנהלת חשבונות לחברות מאפשרת לדרג הניהולי של החברה להתרכז אך רק במטלות המקצועיות.

כאשר עורכים סקר שוק לצורך בחירה בחברה מקצועית, חשוב לברר ולוודא כי אנשיה מצויים ובקיאים בתקנות המיסוי החדשות וכי הם קשובים וזמינים עבורכם לכל שאלה.

בניהול חשבונות של חברות נדרש ידע רב-תחומי בניהול חשבונות שוטף, בחשבות שכר בכלל ובשכר בכירים בפרט, בדיני עבודה, בכתיבת דוחות ניהוליים, בניצול זכאויות והטבות מס ועוד.

חובת הסודיות וההכרח שבה

אף שמנהלי חברות עשויים להשתכנע בנחיצותה ובתועלתה של הוצאת ניהול חשבונות לידיה של חברה חיצונית מקצועית, טבעי ולגיטימי שייווצר אצלם חשש מדליפת נתוניה הסודיים של החברה. אשר על כן מתבקשת ומבחינת הלקוח חיוני והכרחי לעגן בכתב את התביעה לשמירה על סודיות מוחלטת ועל חיסיון מלא של כל נתוני החברה.

היות שבלאו הכי נדרש ניהול חשבונות לכל חברה, מסירתו לידי חברת ניהול חיצונית מפנה במשרדי החברה שלכם גם מקום פיזי מאפשרת חיסכון בכוח אדם פנימי.

זכותכם ואף חובתכם לשאול כל שאלה שהיא במסגרת פגישת התרשמות וייעוץ עם משרדים וחברות המעניקים שירותי הנהלת חשבונות לחברות. במפגש בלתי אמצעי תוכלו להתרשם מהמקצועית, מהאמינות, מהיחס האישי ולהתוודע אל פרמטרים חשובים נוספים, אשר לא אחת די בתחושת בטן בריאה כדי להתוודע אליהם...

מאחר שאי-ידיעת החוק אינה פוטרת, כידוע, מעונש, רק על מנת להסיר ספקות וחששות שמא אתם עלולים לבצע פעולות שאינן מתיישבות עם החוקים או, לחלופין, לא לבצע פעולות המתחייבות מהם – בשביל השקט הנפשי והביטחון שלכם שווה להפקיד את שירותי ניהול החשבונות של חברתכם בידי אנשי מקצוע המציעים שירות בתחום שירותי הנהלת חשבונות לחברות.

חיסכון  בשניים מבין שלושת המשאבים היקרים ביותר

 לבד מבריאות, אשר גם אותה, יהיו מי שיגידו, ניתן לקנות באמצעות שני המשאבים הנוספים החשובים ביותר-  זמן וכסף הם משאבים יקרים לכל אדם ולכל חברה. אם אין לכם כוח אדם מקצועי מיומן ומקצועי מספיק לניהול חשבונות החברה או אם בשל שיקול כספי עדיף לכם להוציאו למיקור חוץ, לשירותכם משרד המספק שירות מקצועי של הנהלת חשבונות וגם ייעוץ מס לחברות רבות במשק הישראלי, אשר אם וכאשר תיחשפו לחוות דעתם, גם אתם עשויים לעמוד ללא קושי על יתרונות הניהול המקצועי שנעשה על ידי אנשי מקצוע המעודכנים בכל הענפים וההיבטים- החוקיים, הטכניים והאנושיים - של ניהול חשבונות של חברות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה