שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

שירותי עמילות מכס


עורכת
המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

עמיל מכס הינו בעל מקצוע אשר תפקידו העיקרי הוא לייצג בעלי עסקים שמעוניינים לעסוק בתחום היבוא והיצוא. כלומר אם איש עסקים מסוים מעוניין לעסוק בתחום הסחר הבינלאומי, קרי יבוא של מוצרים מהמזרח או ייצוא אל מדינות המערב, עמיל מכס יעזור לו להתנהל אל מול רשויות המכס.

 

עמיל מכס בדרך כלל אחראי על שחרור של פריטים שהגיעו ארצה על ידי מילוי הטפסים הנחוצים והבאה שלהם אל ידי רשויות המכס. יתר על כן, עמיל המכס אחראי על כל התחום של ייצוא פריטים מן הארץ. אם תרצו לייצא מוצרים ללקוחות מחו״ל, תצטרכו להעזר בעמיל מכס אשר בקיא בכל הנוגע לאופן ההליכים אל מול הגורמים הרלוונטים.

 

בסופו של דבר, חשוב להבין שאם אתם מעוניינים לעסוק בתחום היבוא והיצוא, העזרות בעמיל מכס היא בגדר חובה. אמנם החוק לא מחייב שימוש בעמיל מכס, אך צריך להבין שבדרך כלל אנשים שבוחרים לנהל את ההליכים בעצמם עלולים להתבלבל באופן שבו צריך להתנהל.

 

שגיאות מול רשויות המכס

 

התנהלות לא נכונה אל מול רשויות המכס עלולה בסופו של יום לגרור קנסות רבים בשל דיווח ומילוי טפסים שגוי. אנשים רבים חושבים שעדיף שימלאו את כל הטפסים בעצמם, מתוך מחשבה ש - ״מה כבר יכול להיות כל כך מסובך במילוי של הטפסים הללו? הרי מדובר בסך הכל במילוי קצר של טפסים פשוטים״.

 

המחשבה הנפוצה שהוזכרה בפסקה שלמעלה היא שגויה לחלוטין. עליכם להבין שכאשר ממלאים טפסים ושולחים אותם לרשויות המכס, מבחינתם כל פרט ופרט חשוב מאוד. כך שאם תעשו שגיאה קטנה במילוי של פרט לא נכון, אתם עלולים לסבול מכך שתצטרכו לשלם לא מעט כסף בעבור קנסות.

 

בזבוז זמן

 

בעיה נוספת שעלולה להיווצר במידה ותבחרו להתמודד אל מול רשויות המכס בעצמכם היא בעיה של ניצול זמן לא יעיל. במקום להשקיע זמן בקידום העסק שלכם, תשקיעו זמן בהתמודדות עם הבירוקרטיה שכרוכה בהתנהלות מול רשויות המכס.

 

אם אתם רוצים להשקיע יותר זמן בקידום העסק שלכם במקום בהתנהלות מול גורמים ממשלתיים, אזי אין ספק בכלל שעליכם לשכור שירותים של עמיל מכס. עמיל מכס ישמח לדאוג לכל הפרוצדורה שכרוכה בהתנהלות העסק שלכם. מ - א׳ ועד - ת׳.


 

לסיום, כפי שאתם וודאי מבינים מן התוכן שבמאמר, עמיל מכס הוא איש מקצוע בעל חשיבות גבוהה מאוד. כך שאם אתם רוצים לעסוק בתחום היבוא או היצוא, העזרות בעמיל מכס היא כמעט בלתי נמנעת, כמובן שזאת בהנחה שאתם רוצים להיות מוצלחים ולנהל את זמנכם כראוי.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה