שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

תוכנית חיסכון לילדים: כך תעשו זאת נכון


ron ziv

רון זיו

 
 

בחירת אפיק השקעה לטובת פתיחת תוכנית חיסכון לילדים היא החלטה חשובה מאוד לבניית עתיד כלכלי מבטיח לילדים. לפני שבוחרים את אפיק ההשקעה הטוב ביותר לילדכם חשוב קודים להבין את משמעות תוכנית החיסכון על ידי בחירת יעד ומטרת החיסכון. 

כהורים לילדים אתם רוצים להביטח את עתידם הכלכלי ולתת להם את היכולת להתחיל את חייהם הבוגרים עם סכום כסך שיכול לעור להם להתפתח בעתי. כל הורה וכל משפחה מגדירה בצורה שונה את היעד ואת מטרת החיסכון. לכם חשוב מאוד להבין מה מטרת החיסכון וכך להבין לכמה שנים אנו מעוניינים לחסוך. ככול שתקופת החיסכון היא ארוכה כך גם החשיפה לסיכון יכולה להיות גבוהה יותר. 

סיכון = סיכוי לרווח גבוה יותר

חשיפה לסיכון לא חייבת להיות דרמטית כדי להניב לכם תשואה על הכסף שלכם. אם נבין שכיום הבנק מציע לכם ריבית אפסית על הכסף שלכם אז כל תשואה שתעשו יותר מהבנק היא רווח אמיתי! בבחירת תוכנית חיסכון לילדים חשוב לבחור איש מקצוע שילווה אתכם לאורך הדרך. תוכניות יכולות להשתנות ותמיד צריך לדעת איך להתאים את האסטרטגיה למצב הקיים.

כיום ניתן להבחין כי שוק תוכנית החיסכון לילדים מגוון ומציע להורים פתרונות חיסכון בבנק ועד פתיחת קופת גמל להשקעה לילדים או פוליסת חיסכון בחברת ביטוח. כדי לדעת איזה אפיק השקעה הכי נכוון עבורכם ועבור ילדכם חשוב מאוד לבצע תהליך של השוואת תוכניות חיסכון לילידם עם מומחים בתחום החיסכון וההשקעה בישראל. מומחה שכזה צריך להחזיק ברשותו רישיון מתאים לעסוק בתחום וגם להיות מפוקח על ידי משרד האוצר.

טיפ לסיכום,

בחירת תוכנית חיסוכן לילדים בצורה נכונה יכולה להבטיח לילדכם עתיד כלכלי מבטיח. זכרו ככל שיש לכם יותר זמן לחסוך כך הכדאיות שלכם לחשוף את החיסכון לשוק ההון הוא כדאי ורווחי עבורכם. שקלו ברצינות להתייעץ עם איש מקצוע שמבין את התחום ובחרו יחד איתו את אפיק ההשקעה הכי מתאים עבורכם.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה