שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

תוכנית חיסכון לכל אחד


אמנון
 
 

פעם, כשההורים שלנו היו צעירים זה היה ברור להם. כל סכום כסף שנכנס ובעיקר זה שנכנס מהעבודה, מופרש ממנו סכום מסוים שהולך לחיסכון. כך ההורים שלנו בנו את ביתם וכך הם התקדמו בחיים. היום המצב אחר ונדמה שבמקום להיות בעלי חסכונות אנשים עושים הכול בשביל להיות בעלי חובות. אחוז גבוה היום ממשקי הבית נמצא במינוס כל הזמן, והוא לוקח עוד ועוד הלוואות וכל מה שקשור לעניין חיסכון אישי או תוכנית חיסכון לילדים הוא משהו שבכלל לא נמצא במודעות שלו. אך מה לעשות ויום אחד מתעוררים, ולעיתים מאוחר מידי.

לחסוך שקל לשקל

בגלל עומס החיים והעומס הכלכלי בפרט רבים אומרים לעצמם: מאיפה בדיוק נשאיר כסף בצד? איך אנו אמורים לחסוך שהרי כל הזמן אנו צריכים לעמוד בתשלומים שונים? והאמת היא שהיום זה אכן לא פשוט ויש עוד ועוד הוצאות שלא קל לעמוד בהן. אך עדיין, עובדה שיש אנשים שעושים את זה וגם אם חוסכים בכל חודש סכום כסף קטן, ניתן להגיע לסכומי כסף גדולים לאחר כמה שנים. חיסכון אישי או תוכנית חיסכון לילדים גם אם מדובר על כסף קטן יחסית, יכולים להצטבר ולהצטבר ולהגיע לסכום כסף גדול שאיתו אפשר לעשות לא מעט.

לפנות לייעוץ פיננסי

אך איפה לשים את הכסף? מה זה מחשבון חיסכון? מה עדיף, בנק או חברת ביטוח? שאלות מצוינות שרבים לא יודעים אליהם את התשובות. בדיוק בשביל זה יש יועץ פיננסי אחד שאמור להבין בכל הדברים הללו והוא זה שיכוון אתם לאיזה חיסכון כדאי ללכת. כמובן שמדובר על פונקציה של סכום הכסף שקיים כמו גם לאיזו תקופה רוצים לסגור את הכסף, אך מה שבטוח שהוא זה שיידע עם מחשבון חיסכון להמליץ לכם על תוכנית החיסכון המיטבית עבורכם. חיסכון זה טוב רק צריך לדעת אל מי לפנות בשביל לקבל את הייעוץ הנכון בעניין.

אם אתם חושבים על תוכנית חיסכון כלשהיא אתם כבר בכיוון הנכון וכבר יודעים שאתם צריכים סכום כסף מסוים בצד בכדי שתוכלו להשיג את מה שתרצו. תוכנית חיסכון היא בדיוק ההיפך מהלוואה ומינוס והיא כזו שמעצימה ומקדמת אנשים ולא משנה על איזו תוכנית הולכים. כל מה שצריך הוא לעשות את כל הבירורים המתאימים ולהחליט לכמה זמן רוצים לסגור את הכסף, וכמובן כמה סיכון מוכנים לקחת שזה כמובן אל מול סיכוי להרוויח לא מעט כסף.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה