שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

תוכנת תיווך – ניהול נכסים חכם יותר


מיכל ז

מיכל ז

 
 

תיווך הוא תחום לא פשוט, בייחוד היום כשיש עלייה חדה במחירי הדירות למכירה והשכרה. המצב מקשה הן על אלו שמעוניינים לקנות דירה או לשכור אחת והן על סוכני התיווך למיניהם שמתקשים לסגור עסקאות מול לקוחות פוטנציאליים. תוכנות תיווך וניהול נכסים פרצו אל תודעתם של משרדי התיווך והן עשו מהפכה בצורת העבודה וההתנהלות שלהם.

קצת רקע על התוכנות:

תוכנות תיווך נועדו להקל על עבודתם של משרדי התיווך ולייעל את הצורה שבה הם עובדים ומתנהלים. היות וכך, עד כמה שהתוכנות חכמות, הן לא מורכבות מאוד. את רוב תוכנות התיווך, בעיקר את המוכרות יותר, קל ללמד וקל להשתמש בהן ברגע שרוכשים את הידע, ולכן כל משרד תיווך יכול להטמיע תוכנת תיווך בתוכו ולהפוך אותה בקלות לחלק משיטת העבודה שלו.

איך תוכנת תיווך תייעל את אופן ההתנהלות וצורת העבודה של משרדי התיווך?

לכל תוכנת תיווך יש את הפונקציות הייחודיות לה וכל משרד תיווך יכול לבחור באחת מהתוכנות לפי הצרכים שלו. לבעלי עסקים ברור שהכל מתחיל בפרסום, וככל שהוא טוב ומדויק יותר כך הרווחים של העסקים יהיו גבוהים יותר. משרד תיווך שמתקשה למצוא לקוחות יכול למצוא תוכנת תיווך שתעזור לו להבין מהן  דרכי הפרסום והשיווק הטובות ביותר עבורו, ואם הוא ישתמש נכון במידע שניתן לו הוא ישקיע את תקציב הפרסום בצורה נכונה שתגדיל את מספר הפונים אליו.

מלבד שיפור השימוש בתקציבים של המחלקות השונות, ביניהן מחלקת הפרסום, תוכנות תיווך יכולות לשפר משמעותית את צורת עבודתם של הסוכנים במשרדי התיווך. הסוכנים, שרוב הזמן מתפקדים כסוכני שטח, משקיעים זמן רב ומאמצים בסיבובים עם לקוחות שפונים אליהם כדי להראות להם דירות, והרבה פעמים הטרחה שלהם היא לשווא ולא נסגרת מכירה. תוכנות תיווך יכולות לעזור לסוכנים למצוא לקוחות אסטרטגיים בקלות, כאלו שהסיכוי לסגור מולם מכירה הוא גבוה בהרבה, וכל זאת מבלי לצאת מהמשרד כלל.

תוכנה לניהול נכסים היא תוכנה חשובה שיש להחדיר גם אותה לשיטת העבודה. היות ולמשרדי תיווך שונים יש היצע דירות גדול מאוד ברשותם, המעקב אחריהם יכול להיות קשה. תוכנה לניהול נכסים מאפשרת לאסוף את כל המידע על כל אחת מהדירות בצורה מסודרת ופשוטה ואיתה אפשר לעקוב אחד הדירות. איסוף המידע בתוכנה אחת מאפשר לשלוף במהירות פרטים אודות הדירות כאשר לקוחות שפונים אל המשרד מבקשים לדעת עליהן פרטים.

תוכנה לניהול נכסים ותוכנות תיווך משפרים את מראה המשרדים ואת מראה הנדלן כולו. התוכנה היא קריטית לכל משרדי התיווך, אך בעיקר למשרדים צעירים שרוצים לדהור קדימה וליישר קו עם חברות גדולות ומצליחות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה