שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

3 סיבות מדוע אתם צריכים עורך דין לפשיטת רגל


aditagold

תכשיטי זהב | קניית תכשיטים און ליין - עדיתאגולד

 
 

הגשת בקשה לפשיטת רגל יכולה להיות חוויה מפחידה ומאיימת. אתם לא יכולים להיות בטוחים מה בדיוק אתם תמצאו, ואת הסטיגמה סביב התהליך עלול לגרום לכם להסס לפנות לעזרה. מה שאתם צריכים הוא מומחה בתחום של פשיטות רגל ומישהו בצד שלכם שיכול ללוות אתכם בתהליך ולוודא שתהליך יעבור בצורה פחות מלחיצה וקלה ככל הניתן. מה שאתם צריכים בעצם זה עורך דין לפשיטת רגל.

 

כיוון שאנו מבינים שאתם עלולים להיות הססנים לגבי השכרת עורך דין במצב הכלכלי המתוח הזה, עם זאת, המאמר הבא מוקדש להסביר לכם מדוע כדאי בכל זאת לפנות לעורך דין לפשיטות רגל ולהסביר לכם שזאת הדרך הטובה ביותר לפעול כדי להוציא אתכם מהמצב שנקלעתם אליו ולהוביל אתכם לפתרון החיובי ביותר.

 

3 סיבות מדוע אתם צריכים עורך דין לפשיטת רגל:

 

סיבה # 1: עורך דין פשיטות רגל יעזור לכם לקבוע אם אתם צריכים להגיש בקשה לפשיטת רגל. למרות שזה עשוי להיראות כאילו זאת האפשרויות היחידה שנותרה לכם, תמיד יש סיכוי לבדוק אפשרות אחרת למצב שלכם, ועורך דין לפשיטות רגל ידע להגיד לכם מה לעשות.  עורך דין פשיטות רגל במקרים רבים יכול לכוון אתכם לאורך נתיב טוב כדי לעזור לכם לנהל ביעילות את החוב שלכם.

 

סיבה # 2: עורך דין פשיטת רגל יעזור לך לקבוע איזה פרק להגיש. לאחר שההחלטה התקבלה להגיש בקשה לפשיטת רגל, עליכם לקבוע איזה פרק של פשיטת רגל הוא מועיל ביותר למצב שלכם. עבור אלו שאין להם הכנסה והם אינם מסוגלים לשלם את החוב ואין להם נכסים כגון בית או רכב, זה בדרך כלל מומלץ להגיש בקשה לפשיטת רגל פרק 7. במקרים שיש לחייב נכסים, מומלץ להגיש  בקשה לפשיטת רגל פרק 13. עורך דין לפשיטת רגל יוכל להסתכל על הפרטים של הכספים שלכם ולקבוע את מהלך הפעולה הטוב ביותר עבורכם.

 

סיבה # 3: עורך דין פשיטת רגל יגדיל את הסיכויים שלכם לקבלה. אמנם זה בהחלט נכון כי כל אחד יכול להגיש בקשה לפשיטת רגל ללא קשר אם הם שכרו עורך דין או לא, אבל הסיכויים לקבלה יגדלו באופן משמעותי כאשר הם מתייעצים עם גורם משפטי. כשמדובר על הגשת בקשה לפשיטת רגל, יש הרבה ניירת המעורבת בתהליך. בדיוק כמו כל הליך אחר בבית המשפט, אם אתם לא יודעים למלא את הניירת כראוי או שאתם לא מצליחים לדווח על מידע מסוים, אתם בבעיה, ולכן כדאי לשכור עורך דין לפשיטת כדי לטפל בכל הניירת הזאת.

 

מאמר זה נכתב מאת משרד עורך דין פשיטת רגל - דנה פלד


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה