שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> קרנות והשתלמויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קרנות והשתלמויות
 
על פי חוק נתוני האשראי, כל אחד שמבקש הלוואה פועל כיום בשוק תחרותי. כלומר, חברות האשראי והבנקים מתחרים האחד בשני במתן פתרונות אשראי. ציון בי די אי נועד למלווה, בכדי לדעת האם ההתנהלות 
המשך קריאה
אשר הכספים המופרשים עבורך לפנסיה בשני המקומות הללו מופרשים לקרנות שונות, חשוב מאוד לבצע איחוד קרנות פנסיה
המשך קריאה
קרנות גידור אלו הן קרנות השקעה פרטיות אשר מנוהלות בצורה מיוחדת אשר המטרה שלה היא אחת - ליצור רווח בכל מצב, גם במצב בו השוק משתנה בצורה דרסטית.
המשך קריאה
גיל הפנסיה לנשים ולגברים בישראל, נקבע על ידי חקיקה של הכנסת. מהקמת המדינה עד שנת 2004, גיל הפנסיה לנשים היה 60 שנה, ולגברים 65 שנה. אך לאחר שנת 2004 גיל הפנסיה לנשים הועלה לגיל 62, וגיל הפנסיה לגברים הועלה לגיל 67. ההיגיון שעומד מאחורי העלאת גילאי היציאה לפנסיה, היא העליה בתוחלת החיים, אשר מביאה לכך שהעובד שיוצא לפנסיה, זקוק לפנסיה למספר רב יותר של שנים.
המשך קריאה
  כל גוף עסקי, מוסדי או פרטי חייב לעבוד על פי תקציבים מסודרים ועל פי תכניות מוגדרות ומסודרות. משקי הבית, מפעלים, עסקים פרטיים ועוד, חייבים להיות מאוזנים בתקציב אחרת הם ייכנסו לגירעונות שיקשה עליהם לצאת מהם. בהנחה, שכל ההוצאות וההכנסות מאוזנות, אין להם צורך באשראי בנקאי או אחר. אלא, שברוב המקרים, משתמשים כל הגופים הללו באשראי שניתן להם מבנקים או מחברות אשראי ועוד גופים פיננסיים. הבנקים הם נותני האשראי הגדולים ביותר, והם עושים זאת כנגד בטחונות שונים שמספקים להם הלקוחות.
המשך קריאה
על מנת להקים עסק חדש ישנו צורך במשאבים לא מעטים. גם כשמדובר בהרחבת עסק שכבר קיים או הניסיון להבריא עסק כושל. הפעולות הללו דורשות מימון. 
המשך קריאה
בימים בהם אנשים מבקשים צדק חברתי ומחפשים יציבות כלכלית, ישנה העדפה גורסת להשקעה של קרנות הנאמנות דרך בתי ההשקעות המתמחים בתחום. בתי ההשקעות הגדולים מחזיקים מאגרי מידע רחבי היקף שמאפשרים להם לקבל אינדיקציה נרחבת על אופן ההשקעה הכדאי והבטוח ביותר. בנוסף לכך, בתי ההשקעות הגדולים משקיעים סכומי כסף של לקוחות רבים דבר שמאפשר להם לפזר את הכסף הרב בצורה טובה יותר בין אפיקי ההשקעות השונים.
המשך קריאה
בעקבות המשבר הכלכלי  מלפני כמה שנים, החליטה מדינת ישראל להעמיד קרנות סיוע לעסקים בינוניים וקטנים ובינוניים. קרנות הסיוע יכולות להתאים לבתי עסק במקרים רבים
המשך קריאה
1-8 מתוך 8

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה