שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> קרנות והשתלמויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קרנות והשתלמויות
 

הכל על איחוד קרנות פנסיה


טל דרבוקה
מרקטינג פוסט - הנו מגזין לשיווק, פרסום ועשיית כסף באינטרנט המוביל בישראל. המגזין מחלק תכנים, קורסים, ספרים, ראיונות עם מומחים וכלים נוספים ללימוד והעשרה בתחום.
 
 
 

לכל אדם בישראל ישנו גיל אשר מוגדר כגיל אשר בו הוא יכול לפרוש מעבודה ולחיות מכספי הפנסיה אותם הוא צבר לאורך כל השנים אשר בהן עבד. לגברים ולנשים מוגדר גיל פרישה שונה אבל בסופו של דבר מטרתה של גיל הפרישה היא לאפשר לאדם לפרוש בכבוד בגיל מבוגר ממקום עבודתו ולחיות בכבוד מכספי הפנסיה שלו, מבלי שהוא יצטרך לעבוד. לכן, חשוב מאוד שתדאג שכספי הפנסיה שלך ישמרו בצורה הטובה ביותר, באופן שהיה לך קל ונוח להוציא אותם כאשר תפרוש מעבודתך.

מתי יש צורך באיחוד קרנות פנסיה

כאשר עוברים ממקום עבודה אחד לאחר ייתכן מאוד כי קרן הפנסיה אשר אליה הופרש הכסף של הפנסיה שלך במקום העבודה שפוטרת ממנו או עזבת אותו, איננה אותה קרן הפנסיה שאליה יפריש המעסיק הנוכחי שלך במקום עבודתך החדש את כספי הפנסיה שלך. מצב מעין זה יכול לגרום לכך שתשכח מקרן פנסיה כלשהי בחלוף הזמן ותפסיד את הכסף המצוי בה או שפשוט הכספים המופרשים לך לקרנות הפנסיה השונות יקוזזו באופן מהותי בעקבות הוצאות שונות של כל קרן וקרן. ולכן במקרה שבו אתה עובר ממקום עבודה למשנהו, אשר הכספים המופרשים עבורך לפנסיה בשני המקומות הללו מופרשים לקרנות שונות, חשוב מאוד לבצע איחוד קרנות פנסיה

מהו איחוד קרנות פנסיה ומדוע הוא חשוב

איחוד קרנות פנסיההוא תהליך שבו אתה מאגד את כל כספי הפנסיה שלך מכל הקרנות בהם הוא מצוי, לקרן אחת. איגוד כספי הפנסיה מכמה קרנות שונות לקרן אחת מאפשר לך שלא לשכוח את הכסף שלך בשום קרן, להוציא את כולו בקלות בגיל פרישה מבלי לנדוד באופן מטאפורי בין קרן לקרן בכדי לחפש את כל הכסף שלך  וכן, שלא לבזבז כסף על דמי ניהול בכל קרן פנסיה כשלעצמה אלא לשלם דמי ניהול על קרן פנסיה אחת בלבד בה כל כספי הפנסיה שלך מצויים- דבר אשר יחסוך לך לא מעט כסף מכספי הפנסיה שלך.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה