שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> קרנות והשתלמויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קרנות והשתלמויות
 

הלוואות חוץ לעסקים שלא במסגרת הבנקאית


גבע בראט

גבע בראט

 
 

 

. בעבר האמצעים היחידים למימון היו הבנקים. דרך הבנקים ניתן למצוא מסלולי הלוואות לא מעטים, כשכל מסלול הלוואה כרוך בריביות עמלות, ותנאי פריסת תשלומים וריבית הפיגורים שונים. אך חשוב לזכור כי הבנק מהווה מוסד כלכלי רווחי, אשר ניזון מלקוחותיו, וכדי להבטיח שהלקוחות הפונים אליהם לקבלת הלוואות, יעמדו בתנאי החזרי התשלום, הבנק משריין את עצמו במספר אמצעי זהירות בעת פניית הלקוח למטרת ההלוואה. אמצעי הזהירות הללו מתבטאים באמצעות ערבים וביטחונות כגון דירה או נכס אחר שבבעלות הלקוח, למידה והלקוח אינו עומד עד תום בתנאי החזרת ההלוואה. ישנם לקוחות המגדילים את מסגרת האשראי שלהם בבנק. פעולה זו מהווה סוג של הלוואה בשל גביית הריבית המתמשכת בגינה. מאז שרפורמת בכר החלה להיות מיושמת ישנן אופציות חדשות בדמות הלוואות חוץ לעסקים, ונכון להיום כיום ניתן לפנות אל לא מעט גורמים פיננסיים המאפשרים לא פעם, מקורות המימון אטרקטיביים לא פחות.

הלוואות חוץ לעסקים באמצעות חברות הביטוח והאשראי

ישנם יתרונות אך גם חסרונות בהלוואות חוץ לעסקים. לא פעם הריביות והעמלות גבוהות מאשר בבנקים. חשוב לציין כי בעת החיפוש אחר מקורות מימון להלוואה לעסק, הכרחי לבדוק לעומק את המוניטין של הגוף הפיננסי אליו אתם פונים לשם הלוואות חוץ לעסקים, בכדי שלא להיקלע למצב שנטלתם הלוואה מגורם מפוקפק הסוחר בשוק האפור. את האפשרויות להלוואות חוץ לעסקים יש לברור לא רק דרך סקר שווקים מקיף, אלא לבחון גם מהימנות הגורם המלווה. יש להימנע מהפיתוי לקבלת ההלוואה מהגורם הפיננסי הראשון המאפשר את הלוואה.אם אתם לא בקיאים בהליכים הללו, התייעצו בגוף מקצועי בלתי תלוי. כשמדובר בהלוואות לעסקים קטנים, ניתן לפנות אל חברות האשראי המאפשרות הלוואות באופן מיידי, בסכומי כסף נמוכים ובינוניים על סמך היסטוריית האשראי של הלקוח. ההלוואה מועברת ישירות אל חשבון הבנק של בעל העסק, והעמלות נגבות מידי חודש דרך כרטיס האשראי. החיסרון הוא הריביות הגבוהות יותר מאשר הריביות באמצעות הבנק. אפשרות אחרת היא חברות הביטוח המעניקות הלוואה כנגד החיסכון הפנסיוני. דרכים אחרות הן הפקטורינג וליסינג הפרטי. קיימות גם קרנות סיוע כשמדובר בהלוואה עבור עסק מתחיל, הרחבתו או בהבראתו של עסק קיים. את הקרנות הללו ניתן לסווג לשניים, כשהאחד הוא קרנות סיוע בערבות המדינה, והאחרות הן קרנות פרטיות של נדבנים מחו"ל ומכאן.

הלוואות חוץ לעסקים דרך קרנות הסיוע הממשלתיות והפרטיות

קיימות קרנות סיוע לא מעטות לעסקים, שניתן לסווגן לקרנות בחסות הממשלה או בחסות פרטית, כאשר היעד הוא הלוואות חוץ לעסקים בעלי מחזור עסקים בהיקף עד 22 מליון ₪. כשפונים אל קרן בערבות המדינה, עולה הצורך בהצגת ניהול תזרים מזומנים ובנוסף תוכנית עסקית עם יעדים ומטרות לטווח הזמן העתידי. כמו כן, יש להציג בטחונות של 25% ולעיתים גם גיוס ערבים. הקרנות אינן מעניקות כסף אלא מאפשרות נטילת הלוואות בערבות המדינה בגובה של שבעים אחוזים מסכום ההלוואה, בתנאי החזר נוחים של ריביות מינימאליות ופריסת תשלומים עד לפרק זמן של חמש שנים. התהליך אינו מהיר ומיידי, ובמקרים לא מעטים הבקשות אינן מאושרות, אך מכיוון שמדובר בתנאים הטובים ביותר הקיימים, כך שאם אין היסטוריה של לקוח בעייתי בהיבט הפיננסי, התהליך כדאי. בין הקרנות הממשלתיות השונות ניתן למצוא את הקרן לסיוע לעסקים קטנים בערבות המדינה, קרן שמש, קרן לעולה העצמאי ועוד. במידה ואתם זקוקים סיוע והדרכה בכל הקשור להלוואות, צרו עימנו קשר, או השאירו את הודעתכם, ואנחנו נשמח לסייע לכם.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה