שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> קרנות והשתלמויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קרנות והשתלמויות
 

מידע חשוב על קרנות גידור


 
 

קרנות גידור אלו הן קרנות השקעה פרטיות אשר מנוהלות בצורה מיוחדת אשר המטרה שלה היא אחת - ליצור רווח בכל מצב, גם במצב בו השוק משתנה בצורה דרסטית. בכדי להגיע למצב כזה, מנהלי הקרן משתמשים באסטרטגיות מיוחדות הכוללות אמצעי גידור פיננסיים שונים (ומכאן גם מגיע מקור השם של הקרנות הללו. כמובן, כל קרן מנוהלת בצורה שונה, על פי צורת הניהול של מנהלי הקרן ובעלי השליטה בה, ולכן לפני שמתחילים להשקיע בקרן כזו, חשוב לבדוק כמה קרנות שונות היטב ולבדוק את צורת הניהול שלהן, ואת התוצאות שהן מציגות ללקוחות, תוצאות אשר ישפיעו על הבחירה בקרן אחת על פני קרן אחרת.

 

התשלום לקרנות הגידור

התשלום אותו גובות קרנות גידור כולל דמי ניהול, אשר נקבעים מראש בעת ההסכם עם הלקוח, ומשתנים בין קרן לקרן. מטבע הדברים, קרן אשר מציגה הצלחות רבות יותר, ותשואות גבוהות יותר של המשקיעים, יכולה להרשות לעצמה לדרוש דמי ניהול גבוהים יותר מקרנות מתחילות ופחות מצליחות. בנוסף, קרנות הגידור נוטלות עמלות גם עבור ההצלחה שלהן - אחוז מהרווחים אשר נקבע מראש ומשתנה, כמובן, על פי סכום הרווחים.

כמובן, בכדי להביא לרווחים כאלו, נדרשת עבודה רבה מאוד ולכן רוב קרנות הגידור אשר פועלות בישראל דורשות סכום התחלתי של 100,000 ש"ח לפחות מכל משקיע. לעומת זאת, הקרנות המצליחות והגדולות יותר, מרשות לעצמן לסנן לקוחות בצורה הרבה יותר אגרסיבית ודורשות סכום השקעה התחלתי של לפחות מליון שקלים.

 

מה חשוב לבדוק לפני בחירת קרנות גידור?

לפני שבוחרים קרנות גידור אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבדוק את רמת המקצועיות של הקרן. תמיד כדאי לבחור בקרן ותיקה ומקצועית יותר, קרן אשר יש לה ניסיון רב יותר בתחום וכך אתם יכולים להיות בטוחים בכך שהצוות בה יודע כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ואתם יכולים לסמוך על הקרן הזו ללא כל חשש. לא כדאי לפנות אל קרנות מתחילות ופחות מוכרות, אשר אינכם יכולים להיות בטוחים בוודאות מה יקרה לכסף שלכם בהן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה