שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> קרנות והשתלמויות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קרנות והשתלמויות
 

פתרונות אשראי חוץ בנקאי של cal


אמנון
 
 

כל גוף עסקי, מוסדי או פרטי חייב לעבוד על פי תקציבים מסודרים ועל פי תכניות מוגדרות ומסודרות. משקי הבית, מפעלים, עסקים פרטיים ועוד, חייבים להיות מאוזנים בתקציב אחרת הם ייכנסו לגירעונות שיקשה עליהם לצאת מהם. בהנחה, שכל ההוצאות וההכנסות מאוזנות, אין להם צורך באשראי בנקאי או אחר. אלא, שברוב המקרים, משתמשים כל הגופים הללו באשראי שניתן להם מבנקים או מחברות אשראי ועוד גופים פיננסיים. הבנקים הם נותני האשראי הגדולים ביותר, והם עושים זאת כנגד בטחונות שונים שמספקים להם הלקוחות.

 

גיוס כספים דחוף

 

יש, לעיתים, מקרים בהם צריכים הלקוחות לבצע פעולות דחופות שונות שכרוכות בגיוס כספים. מפעלים צריכים כספים להשקעה, סטודנטים חייבים לשלם שכר לימוד, ואין להם את הכסף כרגע, בני משפחה מעוניינים לשפץ את הבית, או מבקשים לטפל בבעיה בריאותית שצורכת כסף רב, וכן הלאה. בכל המקרים הללו יכולה חברת calלעזור במתן הלוואות אקספרס, הלוואות גשור, הלוואות ליסינג ועוד, לחברת calיש מספר מסלולי הלוואה נוחים שיתאימו לכל לקוח.

 

מחסור באשראי בנקאי

 

  יש מקרים בהם הבנק לא יכול לתת את האשראי המבוקש ללקוחות שלו או לא מעוניין מסיבות שונות. לעיתים, בגלל שהלקוחות הגיעו לתקרת האשראי, לעיתים, בגלל שנפח הפעילות שלהם לא מצדיק את תוספת האשראי ועוד. בנקודה זאת יכולים הלקוחות לקבל סיוע כספי מחברת calבצורה של הלוואות calמסודרות אשר תבוצענה על פי שיקולים שונים. הלוואות אקספרס הן הלוואות מהירות שניתנות לאחר בדיקה קצרה של היסטורית הלקוח, והן תינתנה במהירות. גם הלוואות פרטיות ניתנות במקרים רבים לאחר בדיקה מהירה והכסף יוזרם לחשבון הלווה במהירות גדולה יחסית.

 

הלוואות שונות

 

הלוואות calניתנות במסגרת אשראי חוץ בנקאי, והן תורמות להגדלת נפח הפעילות הכלכלית. הלוואות גישור לא צריך להחזיר מיד אלא לאחר מספר שנים שנקבע בהסדר, ומה שכן יוחזר מדי חודש הינן הריביות והעמלות החודשיים. במקרים מסוימים, ניתן לבקש החזר של הקרן והריביות במועד קבוע בן מספר שנים. אשראי חוץ בנקאי חשוב מאוד ללקוחות שיש להם בעיה לא פתורה , והם ינצלו אותו.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה