שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 
כמה עמלות הבנקים גובים על פעילות שלנו בתיק ההשקעות ומהן האלטרנטיבות  
המשך קריאה
מסחר עצמאי בבורסהעשוי להניב תשואה רבה במקרים רבים, במידה ולוקחים את ההחלטות הנכונות בזמן הנכון. ההחלטה הראשונה שיש לקחת כאשר יש כוונה לבצע מסחר בבורסה או מסחר במניות היא הגוף דרכו מתבצע המסחר. בין אם מדובר...
המשך קריאה
התפתחות הטכנולוגיה ורשת האינטרנט נותנת את אותותיה בכל התחומים, ובין היתר- היא מאפשרת ללקוח הישראלי לבצע מסחר בבורסה העולמית. בלי תיווך, בלי צד שלישי- ניתן פשוט להוריד מערכות מסחר שונות אל המחשב האישי או אפילו אל הטלפון הנייד...
המשך קריאה
היום אחרוג קצת ממנהגי. רק אכתוב שאיני יודע מה יהיה מחר. איני נביא. והזמן הקצר לעולם לא עניין אותי. האדם שיודע את מה שיקרה מחר – אני רוצה להיות חבר שלו.
המשך קריאה
אנשים רבים מחפשים את דרכם בשוק העבודה, בין אם מדובר על צעירים ובין אם מדובר על מבוגרים. כשמדובר על צעירים, מדובר בעיקר על חבר'ה שהשתחררו לא מזמן מהצבא וסיימו את הטיול הגדול ומתלבטים עכשיו מה ללמוד ואיזו קריירה לפתח, וכשמדובר על מבוגרים מדובר על אנשים שרוצים לעשות שינוי בחיים שלהם ורוצים לעסוק במשהו אחר ממה שהם עסקו עד עכשיו. מסחר בבורסה כמקצוע יכול להיות בדיוק מה שחלק מאותם אנשים מחפשים אך המקצוע הזה הוא " לא לבעלי לב חלש" אם כי יש משקיעים שונים ולא תמיד כך הוא הדבר.
המשך קריאה
שוק ההון הופך בשנים האחרונות לאטרקטיבי עבור רבים המחפשים אפיקי השקעה לכסף הפנוי שברשותם. מכללת פסגות מציעה ומאפשרת מסגרת לימודית    מסודרת ואפקטיבית ללימוד יסודות השוק וקורסים נוספים להעמקת הידע ולהעשרתו. בניגוד למוסדות אחרים הממומנים על ידי גופים עסקיים ולכן מחויבים כלפיהם
המשך קריאה
האם עליך להיזהר בבחירת ברוקר? האם תמיד הברוקר שלך, שצריך לשמש כמתווך בלבד בעסקאות בינך ובין הבנקים הגדולים למסחר, מסתפק "בתפקיד" זה? מה קורה לכספך, לחשבון המסחר שלך ולעסקאותיך כאשר משתלט עליו יצר החמדנות והתאווה? ובכלל, מהיכן נובע הרווח שלו?
המשך קריאה
פרופסור אלדור, מבכירי הכלכלנים בישראל, בוגר תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב ותואר שני ודוקטורט באוניברסיטת הרווארד, שם למד אצל בכירי המרצים, חלקם היו לימים חתני פרס נובל לכלכלה, כמו מייקל ספנס, קנת' ארו, רוברט מרטון ופישר בלאק.
המשך קריאה
בזמן האחרון הפך השיח הציבורי על משברים כלכליים ופיננסיים צפויים לשגרה. אנו עדיין חיים וחווים את השלכות המשבר הפיננסי העולמי האחרון, זה שהחל בארה"ב בשנת 2008. אולי כתוצאה מכך, נושא הציפייה להתמוטטות פיננסית עולמית כוללת נסקר כיום בהרחבה במקורות שונים.
המשך קריאה
שמעתם כבר על קורס השקעות בשוק ההון אבל עדיין לא ברור לכם למה זה כדאי? הנה כל מה שצריך לדעת בנושא. בהצלחה!
המשך קריאה
1-10 מתוך 43 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה