שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

בורסה - הימור בטוח?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

התהליך של התחלת מסחר בבורסה אינו פשוט כלל וכלל. על מנת להתחיל ולסחור בבורסה כמו שצריך יש להיות מוכנים לתקופה ארוכה אותה מקדישים אך ורק ללימוד מעמיק של התחום, ולהיות מוכנים להפסדים כספיים גדולים לפחות בתקופה הראשונית. עד שמגיעים למצב בו מתחילים להרוויח באופן קבוע ועקבי עובר זמן רב, ועל מנת להצליח להגיע למצב כזה צריך להקפיד על דברים רבים כמו בחירת בית ההשקעות הנכון, תפירת התיק המתאים במיוחד עבורכם ועבור האופי שלכם, ההחלטה אם להשקיע באגרות חוב, במט"ח או באופציות, ועוד ועוד.

התחלת המסחר בבורסה מורכבת מאוד, וכדאי לנהל מספר תיקי השקעות ווירטואליים לפני שמתחילים את המסחר בפועל. כדאי גם לקרוא ספרים רבים ככל האפשר המלמדים את התחום מאפס, ולהיות מוכנים ללימוד רב בצורה עצמאית. רק לאחר מספר שנים ניתן להגיע למצב בו שולטים בשוק ובשינויים המתרחשים בו, אך כמובן לעולם לא ניתן לצפות את התנודות בו בצורה מוחלטת.

חלק מרכזי במסחר בבורסה הוא שהיא בלתי צפויה, גם עבור טריידרים ותיקים ומנוסים. השינויים המתרחשים בבורסה לעיתים קורים מהר מאוד, ועל מנת להצליח לאמוד אותם יש לבצע סקירות שוק ההון בצורה קבועה, ולקבל שירות איתותים מסודר אשר ייתן דגשים על השמועות והשינויים העשויים להתרחש עבור כל מניה.

בחירת בית ההשקעות הנכון היא חשובה מאוד, מפני שכל בית השקעות מציע תיקים מעט שונים אחד מהשני, אשר כל אחד מהם מתאים לאופי אחר של משקיע. כדאי לבקר בכמה שיותר בתי ההשקעות על מנת להתרשם ממה שכל אחד מהם מציע עבורכם כלקוחות, ולקבל את הייעוץ המתאים. על מנת להגיע למצב בו ניתן לקיים את המסחר באופן עצמאי וגם להרוויח מכך, יש ללמוד טכניקות רבות בהן משתמשים הסוחרים הוותיקים. אין תחיל לניסיון במסחר, בדומה לכל תחום אחר.

אחד הנושאים המהותיים ביותר הוא העובדה כי שוק ההון אינו יציב, וגם מניות אשר נראה כאילו הן עולות בצורה עקבית יכולות לפתע לשנות את כיוונן ולגרום לנזקים כספיים גדולים. החכמה הכי גדולה היא לדעת מתי "לצאת" מהשקעה מסוימת, ועל מנת לעשות זאת צריך לדעת להיעזר באנשי המקצוע הנכונים ולהקפיד על ביצוע סקירות שוק ההון בצורה קבועה. מסחר עצמאי יכול לגרום לנזקים כבדים, אך כאשר לומדים אותו בצורה נכונה הוא יכול גם להיות משתלם מאוד עבור המשקיע. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה