שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

היכרות עם לימודי שוק ההון


Binyamin t
 
 

גם אם למי מכם שוק ההון נראה אקראי וכאוטי ובלתי ניתן לחיזוי; גם אם לימודי שוק ההון נראים לכם כמו לימוד שפה זרה מהאות הראשונה; גם אם אתם תופסים את שוק ההון כשוק שנועד רק ליחידי סגולה - זה המקום וזה הזמן למחוק את הדימוי המופרך הזה. כל אחד ואחת מכם יכולים ללמוד את ועל שוק ההון.


לימודי שוק ההון, במכללה המספקת בעבורכם מסגרת לימודית מובנית ומסודרת בתחום. אם אתם מבינים כי הכסף אמנם לא צומח על העצים אבל הוא מסוגל לצמוח ולגדול בשוק ההון - אתם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה המתאימה לכם לקבלת פרטים רלוונטיים על אודות הקורסים השונים.


לקראת הלימודים תוכלו להתייעץ עם המרצים ולבנות תכנית לימודית המותאמת לצרכיכם, לרצונות ולהעדפותיכם - תכנית המותאמת ליכולותיכם ולתכניותיכם לאחר הלימודים. הלימודים יקנו לכם בסיס מקצועי שיאפשר לכם להבין את המנגנונים והמכניזמים השונים המשפיעים על שוק ההון ולסחור בו בערוצים ובאפיקים ההולמים את אופייכם ויכולותיכם.


לימודי שוק ההון פתוחים בפני כל מי שמוכנים להעז ולהיפתח אל אפיקי השקעה חלופיים שונים בשוק שלא יכול להציע לכם ודאות מוחלטת אבל הוא מזמן לכם אתגרים, ריגושים, התנסויות. שוק הפכפך, תזזיתי שלעתים נראה כגחמני, שמעמיד אתכם בפני מצבים משתנים ובפני צורך לקבל החלטות תוך כדי תנועה. שוק עם הרבה אקשן ואדרנלין.  


אם אתם מתלבטים וזקוקים לדחיפה ולחיזוקים, אתם מוזמנים להתקשר אל המכללה ולקבל ייעוץ מהצוות המקצועי לגבי מסלול לימודים המתאים לכם ביותר. בכל מקרה - רצוי, חיוני ובמידה רבה הכרחי ללמוד את קורס הליבה – ניהול תיק השקעות עצמאי, שבמסגרתו תרכשו מושגי יסוד ותקבלו הכשרה מעשית עם תיק השקעותיכם האישי.

  
בין אם תיהפכו לסוחרים בשוק ההון ובין אם לאו- לימודי שוק ההון יועילו לכם בהמשך חייכם: הם יציידו אתכם בהבנות, בתובנות, בכלים וביכולות לנתח את המציאות הכלכלית ולפעול בה באופן מושכל, תוך כדי ניצול מרבי של האפשרויות הפתוחות בפניכם, לטובתכם ולתועלתכם. בעוד שנים אתם תכירו לעצמכם תודה על הבחירה ללמוד במכללה המכשירה את בוגריה להשתלבות בשוק ההון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה