שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> שוק ההון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שוק ההון
 

המסחר האולטימטיבי המרת מטבע זר


אבי ביטון
 
 

 

הדולר עולה, השקל יורד, הין נוסק, היורו מתרסק- אלו רק מקצת הביטויים הנפוצים בעולם המסחר של שוק המרת המטבע או מה שמכונה בשפה המקצועית- שוק המט"ח העולמי. מסחר המרת המטבע פועל מזה עשרות שנים ועוד הרבה לפני שהמניות החלו את דרכן בבורסות העולם. כבר אז הבינו הסוחרים שערך של מטבע זר משתנה כל הזמן, ולכן ניתן להפיק ממנו רווחים כלכליים לצד סיכונים של הפסד.

 

המרת מטבע זר – יתרונות וחסרונות

 

אז לאחר שכולנו הבנו שהכסף טמון בבורסה ואנחנו יכולים בלחיצת כפתור אחת להרוויח לא מעט כסף, חשוב להכיר את המערכת המפעילה את המרת מטבע החוץ ולהכיר את יתרונותיה לצד החסרונות הטמונים בה. אין ספק, זה קל, נוח, נגיש וגם מאד זמין- המסחר המרת מטבע זר נוחה מאד לכל מי שמעוניין להיכנס לעולם מסחרי זה. כל מה שאנחנו צריכים זה מחשב וחיבור לרשת האינטרנט, אבל לצד זה חשוב להכיר שהפסד כספי יכול להיות מנת חלקו של הסוחר, ולמרות הפיתוי הכספי בלהרוויח, כך ניתן להפסיד, ובמקרים מסוימים-הרבה.

 

המרת מטבע חוץ – ניסיון, מומחיות וגם – מזל

 

כמו בכל עולם מקצועי, גם המסחר המרת מטבע חוץ מלווה בידע וניסיון הנצבר עם הזמן. אין זה אומר שאתם חייבים להתחיל ולסחור בדולרים כשאתם מלאי ידע אקדמי על סודות הכלכלה העסקית בעולם, אבל יחד עם זאת, מומחיות מקצועית לא תזיק במקרים האלה, וגם עצה טובה ממומחה בעל ניסיון תהיה לכם לעזר. אולם לצד הידע, הניסיון והמקצועיות, חשוב להזכיר שהתעסקות במסחר ובוודאי בכזה של המרת מטבע חוץ מלווה בלא מעט מזל, כשלפעמים התרסקות או נסיקה כלפי מעלה קורית בתוך שניות ואיתם גם הרווחים וההפסדים.

 

המרת מטבע חוץ – איפה? מתי? וגם כמה?

 

נראה כי היתרון הגדול במסחר של מטבע חוץ טמון בקלות ובנגישות שיש בו. השלה הראשוני בפעולה מסחרית המרת מטבע חוץ נעשית בהרשמה למוסד פיננסי (למשל בנק, בית השעות או מחברה פיננסית) ולאחר נתינת הפרטים האישיים לרבות מקור הכסף ומשיכתו, אתם יכולים להתחיל לסחור. לגבי השעות: כאן זה קל ונוח: תמיד אפשר, מכל מקום וגם כמעט בכל שווי של כסף. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה